Ilk gece korkusu nasıl yenilir?

Ilk geceden korkuyorum nasıl yenebılırım ne yapmam gerek acır mı?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu korkuyu sana asılayn kımse ondan kurtul once :) saka bır yana bu korkuyu nasıl kendıne asıladıysan tam tersıne cevırıp kurtulamkta sana kalmıs bununda ustesınden gelmek esının anlayısına ve sana olan darvansına baglı yanı emın olmalısın ıyı olcak sorun yok korkacak bır sey yok bunu basarmak ıcın kendıne guven ve ınan korkunun sana kazancı olmaz tam tersı bu korku bılınc altına yerleysecek ve o gune kadar huzursuz hıssedersın o gunde korkularının yersız oldugunu anladıgında bosa dıyeceksın bence bu akdar abartmayın anlayıs sabrı ve ıyı bır es ıle halledılır merak etmeyın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eşinle çözebilirsin , onun yavaş ve nazik davranması gerekir , bir sakinleştiriici senin huzursuzluğunu ve korkunu alır , acıma falan olmaz, çocuk kafasının çıkabildiği yere itilen şey kürdan kalır

0|0
    0|0
  • dalga geçmiyorum ama tarkan şarkısında anlatmış gel gel gel güzelim gel hiç acımıyacak arı ısırığı bundan daha kötü çünkü aının bir zevki yok bu iş ise honduras honduras açı macı bırakmaz

0|0
    0|0
  • birleşmeden önce sevişmeyi çok uzun tutun, sen ve vajinan iyice gevşemeli

0|0
    0|0
  • İlk gece yapmak zorunda değilsiniz arkadaşım unutun şunu artık ya sanki adam kesiyolar

0|0
    0|0
  • sevişerek yenebilirsin:)

0|0
    0|0
  • Kasarsan acır, kasmassan acımaz

0|0
    0|0
    • Korkudan kasarım dıye düşünüyorum

• o zaman çok acır, birde ön sevimeyi uzun tutun, iyice sulansın ya da kayganlaştırıcı kullanın

Kızlar Ne Diyor 4

• bir şey olmaz aç bacaklarını keyfine bak

0|4
    0|0
  • yine ilk gece sorusu. bu olayı gözünde büyütürsen altından kalkamazsın. dert etme kendine. sevgilinle paylaş. o seni nasıl hazırlayacağını bilir.

0|0
    0|0
  • acımasına degıl zevk almaya oıdaklanırsan bırsey olmaz

0|0
    0|0
  • sevişirsen atlatırsın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...