Erkek arkadaşım benimle evlenmek istiyor mu? Yoksa sadece öylesine mi konuşuyor?

9 aylık bir birlikteliğim var, herşey çok hızlı başladı, ve birlikte baya vakit geçirdik (ev ortamı dahil). Erkek arkadaşım en baştan beri bana evlenmeyi düşünebileceğim bir insansın diyip duruyordu. Hatta bir keresinde sen isteseydin çoktan ailemi alıp gelmiştik size demişti. Bense bu konulara hiç girmem, çünkü emin değilim henüz, ayrıca okulum var, sadece bir keresinde okulum bitmeden böyle birşeyi düşünemem demiştim.

Henüz plan program yapmadık, şu zaman evleniriz, bu zaman olur gibi konuşmalar geçmedi ama her lafında evlenince şöyle yaparız, evlenince burda yaşayalım, çocuğumuz olunca şöyle olsun, yemek yapmayı öğrenmen lazım ama evlenince çocuğa kim yemek yapıcak, bana yanlış anlama ama düğün istemiyorum ben, onun yerine o parayla istediğimiz birşey yapariz, belki sana araba alırız, ise öyle gidersin... Ne bileyim bir sürü şey ve sık sık konusu geçiyor bunların.

Ben mesela şunu yapmak istiyorum deyince, sen hep zaten kendini düşün, ortak plan yapma, biz neciyiz falan diye kızar. Hatta bir keresinde kavga ettik, ben ayrılalım o zaman dediğimde kızdı, ne çabuk harcıyorsun beni, benimle bir gelecek düsünmuyor musun diye sordu.

Beni ailesiyle tanıştırdı, amcalarıyla tanıştırdı. Başlarda ailene söylesene, tanıştırsana diyordu, ben istemiyordum ama geçenlerde konu nerden geldiyse, ailemle tanışmasına geldi, tanıştırayım mı diye dalga geçtim (niyetim olmadığını o da biliyor), aslında istemem 3. kişilerin ilişkiye karışması hoş olmuyor dedi. Eee başlarda istiyordun dedim, yok öle birşey, en fazla espri yapmışımdır dedi bana. :(

Aslında bizimkilerle de aynı durum geçerli dedi. O zaman neden tanıştırdın dedim, birşey demedi :( biraz bozuldum tanıştırmasaydın benmi istedim sanki dedim (hatta istemememiştim annesiyle tanışmaya resmen zola götürmüştü).

Yani anlamadım, şimdi yarın ağzından gelecekle ilgili ortak planlar düşüren adam, yarın öbürgün bunları da şaka mı yaptım diyecek? Yoksa ben mi son zamanlardaki tartışmalarımızın etkisiyle alınganlık yapıyorum? :( Ona hayatta ne düşünüyorsun, gerçek amacın ne, ne planlıyorsun diye soramam, gurur yaparım bunu (komik gelebilir size ama).

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• O sana inat o şekilde cevap vermiş, bozulmuş çocuk, sen neden dalga geçiyosun ki tanştırma konusunda, çocuk çok heves etmiş senle bi yuva kurup mutlu olmayı ama sen dalga geçmişsin, onun kızgınlığıyla espiri yapmışımdır öyle böyle geçiştirmiştir kendini.

0|0
    0|0
    • ben belki ifade edemedim kisa kesebilmek adina. dalga gecmek derken, bir muhabbet vardi ortada bende tanistirsamiydim acaba seni dedim. dalga gecmek gibi degilde hani esprimi denir, olesine laf olsun diyemi denir. senin dusundugun gibi bir durumd egil yani. inat yaptiginida sanmiyorum , inat yapilcak birsey yok gayet ciddi cevap verdi.

• O zaman çok naz yapmışsın, istemiyodur artık eskisi gibi.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence senin tanıştırmak istememekte ısrar edip de onra tanışırayım mı diye dalga geçmene bozulmuş ve o nedenle öyle ters söylemiş. Aslında o da anışmak istiyor, hala evlilik ve ortak gelecek planları yapıyor. Ama acele etme, zamanı gelince tanıştırırsın; bu kadar hızlı ve çok gelecek planından önce biraz birbirinizle olmanın tadını çıkarıp daha çok birbirinii tanıyın. Kısaca zaman bırakın herşeyi.. doğal haliyle olsun.. ruhunuz özgür ve mutlu kalsın

0|0
    0|0
  • Neden ne istediğinin anlaşılmasını beklemektense söyleyip anlatmıyorsun. Apaçık evlenmek isteyen birini anlatmışsın biz anladıkta sen neden anlamamışsın ilginç...

0|0
    0|0
  • acik konusayim, bu kadar acele evlenme dusuncesi, evlilik değil "evcilik" hayalidir... gercekten seninle evlense bile 2 gun sonra ask oldu bitti denir bu turlerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gönül ilişkilerinde kimin sürpriz yapacağı belli olmaz ama benim anladığım sevgilinin evlenmek gibi bir niyeti yok.benim eski sevgilimde öyleydi.böyle hızlı başlayan adamlar hızlı bitiriyor genellikle.benim tahminim birsüre sonra bu evlilik sözleri tamamen bitecek.sen gurur yapmayıp sorsan bile sen beni vazgeçirdin hevesimi kırdın diyecek. ev ortamını paylaşmamaya özen göster.evlenmeden evli gibi olma.evlenmeyi düşünmüyorum da deme.bende düşünüyorum tabii ki de o sormadıkça ayrıntıya girme.ısrarla sorarsa da okul bitince hemen evleniriz de. bakalım tavırları ne yönde olacak.benim sana tavsiyem iç dünyanda evlilik beklentisine girme.çünkü aniden ilişkiyi bitirirse sevgilin çok sarsılırsın.

1|0
    0|1
    • anladim canim.

• erkeklere güven sorununuz için psikologa gidin, çoğu kıza tavsiye ediyorum

• sorun derecesinde olanlar tabiiki gitsin.ama karaktersiz insan dolu bu dünya.mantıktan şaşmamak gerek.

Yükleniyor...