Namuslu olmak, namuslu görünmeye çalışmak, moda mı olmuş, yoksa bazı şeyleri yeni mi anlıyorum?

Namuslu görünmeye çalışma! Bu sene bakıyorum da geçen senelerde bazı pozlar veren, frikikler veren, sarmaş dolaş dolaşan kızlar, bikinili yakalanmak istemiyor, frirkik vermiyor ve bakire gibi görünmeye çalışıyor.

Bu sene namuslu olmak moda mı oldu, yoksa ben bazı şeyleri yeni mi anlıyorum?

Soru biraz saçma, şöyle açayım mesela, geçen senelerde kızlar erkeklerle eşit görünmek için herşeyi yapardı, cesurluk özgürlügün göstergesi olmuştu ama bu sene öyle değil.

Sizce bunun nedeni ne olabilir?

Güncellemeler:
Namuslu derken kapalı olanları kastetmedim bu arada

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• herkez yapar yapar yakalanmadığı sürece namus timsalidir boşveeer herkezin ne olduğunu herkez kendinden daha iyi bilir yakalnmadıkları sürece herkez namusludur zaten ;))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hadi ya hala namuslu trendini yakalayamayan kadınlar var :) Etekler foraaaaaa :) (hepsine teşekkürler ^___^ )

0|0
    0|0
  • onu bırak başı kapalı ama kolu açık olan gördüm geçende tesettür diyosan eğer bileğine kadar kapanması gerekir di mi? bu tarzda bi insanı atsan atamazsın satsan satamazsın boşver sen onları namus kafanı açmakla örtmekle olmaz reklamla hiç olmaz konuş ama muhattap olarak alma en iyisi. bunlar zamana göre oynuyolar yaptıkları bu ne yazık ki bizde aynı zamandayız

0|0
    0|0
  • Güzel bir soru, namuslu bir kız aileside çok iyi hemde kapalı, oturup kalkmasını biliyor, bunların denmesi için.

0|0
    0|0
  • Zaman sana ayak uydurmuyorsa sen zamana ayak uydur halidir.

Ağalık vermeyle Yiğitlik vurmayla olur...

1|0
    0|0
  • Devir değişti ama sen yanlış biliyorsun. Gün geçtikçe daha da açılıyoruz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Namus bütünüyle beyinde bence! Baş kapamayla namuslu olunmayacağı gibi bi insanı kıyafetiyle yargılayıp namussuz diyemeyiz. Ne örtülüler gördüm uygunsuz durumlarda.Aklını kullanıp kendini bildikten sonra ateşle barut öyle bi yanyana duruyor ki . Durulmuyo demesin kimse Çünkü gerisi nefis meselesidir. Sahip çıkmayı biliceksin kendine. Bizde kızız! bizde nefis yok mu ?

1|0
    0|0
  • bunun modayla alakası yok artık olması gerekenler var namus iki bacak arasında değil yani görünmeye çalışıyorlar ama başarısız oluyorlar:)

0|0
    0|0
  • nabza göre şerbet...zamana ayak uydur..yoksa o sana uydurur...

1|0
    1|3
  • malum, devir muhafazakarcılık oynama devri...

0|2
    1|2
Yükleniyor...