Cok sık mastürbasyon yapıyorum orgazm oluyorum ama bosalmiyorum bu normal mi?

Çok sık mastürbasyon yapıyorum. Orgazm oluyorum ama bosalmiyorum bu normalmi? Yoksa bosalmammi gerekiyor?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar erkekler gibi fiziksel olarak boşalmazlar (genellikle). Senin ki de bu yüzden normal. Kadınlar da erkekler de hormonlar ve salgılamar sonucu vücudun titremesi ile sinirsel olarak en üst noktaya ulaşırlar, işte bu duruma orgazm denir. Vücutta birçok kas kasılır salgılanan hormonlardan dolayı, sinir uçları hassaslaşır ve uyarılmalar daha şiddetli hale gelir. Boşalma ise bu uyarılmalar sonucu spermlerin vücut dışına atılmasıdır.
    Bazen boşalmalar (erkeklerde özellikle) hastalık, kimi bezlerin seks dışı uyarılması veya özellikle geceleri uyurken oluşur. Yine orgazm olma yoktur. Kadınlarda ise boşalma görmedim ama vajinal çevre kasların çok kasılmasından dolayı, vajina içinde salgılanan kayganlaştırıcı salgıları dışarı akıtanları görmüştüm. Ama erkekler gibi dışarı boşalmaz kadınlar, sadece orgazm olurlar.
    Senin ki gayet normal bir şey yani, merak edecek bir şey yok. Ama diğer bir taraftan masturbasyon klitoral orgazma ulaşmayı sağlayan yöntemlerden biridir. Çok fazla klitoral orgazma ulaşan kadınların evlilik veya uzun süreli ilişkilerde vajinal yolla orgazm olması zorlaşır ve çiftler arasında problemler yaşanmasına neden olur. Cinsellik yönünden psikolojik travmalara dahi neden olabilir çiftler için. O yüzden masturbasyon ve oral seks uzun süreli ilişkilerde veya evliliklerde çok sıklıkla önerilmez. umarım anlatabilmişimdir.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• boşalmıyorsan bişileri yanlış yapıyorsundur

0|0
    0|0
  • Zorunluluk yok erkeklerin askerlik olayi kibin bu haliyle mutluysan mastira devam et.

0|0
    0|0
  • Bayanlarda boşalma olmaz , sendeki klitoral orgazm ama sabret evlenince veya sevgilinle birleşince vajinal orgazmı yaşarsın asıl zevk o

0|0
    0|0
  • Orgazm olup boşalamamak nasıl oluyor

1|0
    0|0
  • Titremen kasilman lazim... eger bir rahatlama geldiyse o anda... bosalmana gerek kalmaz ama daha gerçekçi yaparsan bosalirsin

0|0
    0|0
  • Ozzioni yazılabilecek herşeyi yazmış zaten

0|0
    0|0
  • sen boşalamadığın içiin çok sık yapıyosun aslında tam olarak orgazm olamıyosun

0|0
    1|0
  • vee beyin hızla uzaklasırrr... :) orgazm olupta bosalmamak nasıl bisey anlatırmısın. bosalmayı erkekler gibi birseyler dısarı cikacakmı saniyosun beybii.

0|0
    0|0
  • farklı şeyler denemelisin hep aynı şeyi yaptıgın için etkilenmiyorsun !

0|0
    0|0
  • yeni yei yapıyorsundur alışırsan ıslaklığın sıvın artar

0|0
    0|0
  • Bence normal bazı bayanlar işer gibi boşalırken bazıları çok az sıvı şeklinde boşalabilir

0|0
    0|0
    • İşer gibi boşalan varsa bitane çıksın ya tanışmak istiyorum onunla :D

• eskiden bir bayan arkadaşım vardı benim tamöyle boşalırdı seks sırasında

• Çok sık yaptığından dolayı olabilir

0|0
    0|0
  • Kadınlar saten boşalmazki, partnerin sağlamza orgazm olursunn

0|0
    0|0
  • boşalman şart değil ama orgazm olmalısın. orgazm olman titremen zevk aldığını gösterir

0|0
    0|0
  • deyıl kanka

0|0
    0|0
  • Bosalman gerekiyor nasıl bosalmiyorsun anlamadim mast şeklin nasıl

0|0
    0|0
  • bayanlar içine boşalır penisiim dışarıya çıkartınca gördüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2