İnternette bulduğum bu göğüs benimkine çok benziyor ama sarkık yazıyor?

İnternete sarkık göğüs yazınca bu resim çıktı: hastaneciyiz.files.wordpress.com/.../...cultme.jpg
Benim göğsüm de ilk resimdeki gibi ama göğüs ucu ile göğüsün başlama çizgisi aynı hizada. Teorik olarak sarkık değil yani. Sizce sarkık mı? :(
Bir de göğüs ucu kenarı da aynı bu kızınki gibi geniş, itici mi duruyor?

0|1
429

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşını profilinde doğru göstermişsen çok da sarkık sayılmazlar. Senin ve eğer varsa eşinin ya da sevgilinin mutluluğuna mani olmuyorsa kesinlikle problem yoktur.
    Eğer göğsün bu ilk resimdeki kadındaki gibi C ve üstü CUP ise bu zaten normaldir. Sarkık sayılmaz. Ama eğer B CUP ise biraz sarkık sayılabilir.
    Meme ucu harelerinin büyük olması kimi erkeğe seksi kimine ise itici gelebilir. Göreceli olur bu duruma karşı tepki yani.
    Benim gibi birçok erkek içinse bunun bir önemi yoktur. Ben her türlüsünü severim ;) göğüs ucu büyüklüğü olarak. Yeter ki yok denecek kadar küçük olmasın.

0|0
    1|0
    • Yaşım 25, deformasyon için erken bir yaş bence. Cup da D. Bu beden için normalse sıkıntı yok :)

• D CUP eğer çok zayifsan biraz büyük görünebilir. Ama bu problem edilecek bir büyüklük değil bence. Önemli olan srnin nasıl hissettiğin ve sağlıklı olman. Kimin ne yazdığının önemi yoktur.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Sarkık değil.

0|0
    0|0
  • sarkık değil aslında boyutundan dolayı öyle bir izlenim veriyor olabilir.
    güle güle kullan

0|0
    0|0
    • Boyutu büyük mü ki?

• Olur zamanla ya çok da şeyapma

• denk getirirsem çok da şey yapcam :) saol iyi dileklerin için

• sarkık işte yani dik göğüs böyle mi oluyo. ama merak etme göğüsleri bu ölçüde olup da bundan daha dik olanını görmedim. büyüdükçe sarkar yani. ilerde ufak bir operasyonla hafif kaldırttırabilirsin. çok yaygın zaten şu an böyle operasyonlar

0|0
    0|0
  • Sarkık ama sarkık diye bakmayacak erkek sayısıda pek fazla değildir.

0|0
    0|0
  • hiç sevmem bu tarz memişleri sarkık ya

0|0
    0|0
  • On üzerinden alti göğüs olarak. Yani idare eder.

0|0
    0|0
  • Çakal seni :)

1|0
    0|0
  • ilk resimdeki gibiyseler, çok büyük sayılırlar ve sarkık olmaları normal.. o kadar iri memelerin dik durması zor...

0|0
    1|0
    • Çok da büyük değil, eh işte

• Özeline ne mesajı yazacağım onu anlamadım. Erkekler bir garip ama yine de tavsiyen için sağ ol.

• daha rahat yazman için dedim.. ama sporu ihmal etme...

• kendi göğsünü sen biliyorsun.. sağdaki gayet güzel.. şekille çok uğraşma bence.. biraz dik olsun yeter...

0|0
    0|0
  • Biraz sarkık o kadarcık olur, biraz büyük olmasınında etkisi var sarkmasında normaldir.

0|0
    0|0
  • Altına kalem yok. Düşmüyorsa sarkıktır...

0|0
    0|0
  • iki tür göğüs var bu aslında sekste daha ideal daha çok hoş görünür... ama göze hoş gelen de normal şartlarda daha dik olanlar

0|0
    0|0
  • Büyük gogus olduğu için oyle görünüyor bence sarktık değil

0|0
    0|0
  • gayet güzel sarkık sayılmaz bence 2. mesela

0|0
    0|0
  • evet bencede biraz sarkık

0|0
    0|0
  • evet biraz sarkık

0|0
    0|0
  • Dikkatli bakarsan soldaki sarkık seninki hangisi

0|0
    0|0
  • Gögusun böyleyse çok iyi çok beyendim tam aradigim gogusler

0|0
    0|0
  • olurmu tam yerinde bir gögüs:)

0|0
    0|0
  • hayır hiçte itici değil tam tersi baştan çıkarıcı ve sexi :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence biraz sarkık. d

0|1
    0|0
  • sarkık bunlar canım ya

0|0
    0|0
  • Buyuk oldugu icin sarkik duruyor bence gayet iyi ;)

0|0
    0|0
  • büyük ve dik zor olur zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...