Hangi bölüme gitmeliyim arkadaşlar?

Eczaneden gebelik testi aldım. Adet olmam gereken gün olmayınca ertesi günü yaptım. negatif çıktı.
10 gün sonra yaptım. yine negatif çıktı.
Hala adet olmadım ve ara sıra belime ve karnıma ağrılar giriyor. ama olmuyorum. şu an 12. gün gecikmemin.
doktora gidip kan testiyle baktıracağım ama hangi doktora gitmeliyim?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• canım kadın doğuma gitcen kadın doğumcusu seni biyokimyaya yollucak orda kan vercen kandaki betahcg değerine bakılcak hamile olmayanlarda beta hcg 5ten küçük çıkar. Kabda beta hcg baktırabilmek için ilişkinin üzerinden yaklaşık 10 gün geçmiş olması gereklidir. Kanda beta hcg kesin sonuçtur. İdrarda gebelik testi için ise ilişkiden yaklaşık 8 gün sonra bakman gerek hemen bakarsan yalancı negatiflik de verebilir ama gerçi 10 gün sonra bidaha bakmışsın. Benim tahminim psikolojik olarak adet gecikmesi yaşıyorsun psikoojik durum hormonları ve adet döngüsünü çok etkiler özellikle de aşırı düzeyde duyulan hamilelik korkusu

0|0
    0|0
    • adet gecikmem 10 gunu bulunca yaptim ama bazıları coo guvenilir olmadigini soyluyor. oyuzden emin olmak icin dr gitmeye karar verdim. tesekkur ederim:)

• hakliymissiniz adet oldum:)

• sevindim senin adına artık için rahat etsin geçmiş olsun :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadın-doğum doktoruna git, ekstra gitmen gereken yer varsa o söyler. Ama sen o demese bile endokrinolojiciye bir görün belki hormonal bir sorun vardır.

1|0
    0|0
  • Jinekoloji bölümüne gitmen gerekili de. Gitmene gerek olamayabiir belki.

0|0
    0|0
  • kadın doğum

1|0
    0|0
  • Kbb.

0|0
    0|0
  • kadın doğum uzmanına başvur

0|0
    0|0
  • aldıgın ilaç yapıyor normaldir. geciktirme özelliği var.

0|0
    0|0
  • Kadin dogum

0|0
    0|0
  • Gel bana ben bakim.

0|0
    1|1
  • Kadın doğum yakışır sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1