Evlenmeden önce cinsel deneyim yaşayan bayanların sayısı arttı acaba evlenecekleri zaman bunu söylüyorlar mı?

Evlenemden önce cinsel deneyim yaşayan bir çok bayan var artık kimisi sevdiği için birlikte oluyor ve evleneceğini düşündüğü için bekaretini veriyor ama erkek tarafından kullanılmış olduğunu anlıyor ve ilişki bitiyor kimisi bunu isteyerek yapıyor bırlıkte oluyor ve ya evlenıyor onla yada başka biriyle birlikte oluyor sonuçta böyle olayları yaşayan iyi yada kötü tecrübe edinmiş bayanlar karşılarına iyi birisi çıktığı zaman bakire olmadığını söylermi yoksa bekarete önem vermeyen onun kişiliğine önem veren birilerinin çıkmasınımı bekler...

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Evlilik yalan üstüne kurulmaz tabii ki söylerim. Kullanıldığımı hçbir zaman düşünmedim sonuçta iki tarafın isteğiyle sevdiğin sevildiğin biriyle oluyorsun, bu mantıkta düşünürseniz erkekler de karılarını kullanmış olurlar. Evliliğin seks veya bekaret üzerinden yapılmayacağını bilen insan için problem olmaz hiçbir zaman

0|3
    0|0
    • Bu açıdan bakarsan doğru sen dürüst olacanki karşından dürüstlük bekliyecen

Kızlar Ne Diyor 10

• ya evlenecek olunca söylüyorlar mı biraz saçma bir soru. evlilik öncesi ilişkiyi normal bulan insanlar zaten görücü usulü evlenmiyor. e adamın biride pat diye ilk görüşte evlenme teklif etmiyor. önce sevgili oluyorsun uzun bi sevgililik döneminden geçiyorsun, evlilik gibi bir planında olmuyor bir süre, yani saklamak pek olası durmuyor. tabi bir de ilişkiye girip pişman olanlar var onlar saklıyor olabilirler ama bunu normal gören kadın zaten saklamaz hatta bakirelik takıntısı var dıye adamdan kendisi bile soğur.

0|1
    0|0
  • ben bakireyim ve kisinin kendini bir kisiye acmasından yanayım ama bunu söylemek istemem. cünkü artık erkekler bakire kız olsun gözüyle bakıyorlar ve sırf bakire oldugum icin partnerimin beni istemesi cok asagılayıcı bir davranıs olur.

1|2
    0|0
    • hiç akla gelmiycek bi cevap vermişin. haklısın da yani toplum olarak bu noktaya gelmiş durumdayız vesselam.

• ben bakıre değilim ama eger baskası ıle evlenecek olursam oda bu bakırelık olayın atakarsa gerceği söylemem ona bı oyun oynarım ve bakırelım onda bozulmus gıbı yaparım eger yemezse oyunu bende kızlık zarımı dıktırırım yanii

0|1
    0|0
  • yapmamak en guzelı bence

0|2
    1|2
  • Söyler söylemeli yoksa sağlam bir iliski beklemesin

0|0
    0|0
  • bakire değilim.Şuan nişanlıyım ve nişanlım bakire olmadığımı biliyor.Eğer ilişki ciddi boyuttaysa her ne olursa olsun yalan söylenmemeli,bir şeyler saklanmamalı.Ve nişanlım bunu büyük bir sorun haline getirmedi.Böyle bir erkeğe sahip olduğum için çok mutlu ve şanslıyım :)

2|2
    0|0
  • erkeklerin sayısını arttıysa kadınlarınki de artmıştır. :) erkekler hoş görülü olduğunda kadınlar da bunu konuşur.

(not kullanıldıklarını anlamak diye bir genelleme yok. kadınlar zevk için birlikte olur ve çoğu pişman olmaz, muhafazakar bir mahallede çevrede yaşamıyorsa eğer.)

0|2
    0|0
  • ben bakire değilim ama bakir erkek istiyorum

0|2
    1|0
    • sana sıfır km erkek bulmak lazım anlamasın kız olmadığını seni gidi seni :)

• ayneeeeeeen öyle ... daha erken yaşamadığım için pişmanım bile :D

• Merak etme daha çok yolun var :D yol bitmez sen tükenmezsin

• ulan önüne gelen kızı beceriyorlar bakire makire affetmiyorlar iş evlenmeye gelince bakire kız istiyorlar bakiremı bıraktınız ortadaaaa

3|2
    0|1
    • sizde vermeyin,

• hoşaf ! ben bakirim becerdiğim kız yok bakire de isterim ne genelleme yapıyosun

• sana cevap bile vermeye tenezül etmyorum inan anlamadan cevap verdiğinemı yoksa neyse ya agzımı acmıyım rezil olursun

• bu ülkede bekarete önem vermeyen çok az erkek var. sizin cinsel dürtüleriniz varsa bizimde var

ben erkeğe 5 ilişki yaşamşsam 4ünü söylemem.

1|0
    0|2
    • Buda senın özgür iraden ve seçimin sonuçta senın hayatın nasıl yaşıyacağını sen belirlersin ama toplumun eski usul düşüncelerindende kurtulamazsın

• toplumun halt yemesine teslim olmak yerine, mücadele etmek daha onurlu bir davranıştır. toplum diyelim ki "berdel"i onaylıyor diye, bunun aksi yönünde birşey tahayyül edemeyecek miyiz?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu şekilde yaşayıp evlenenler evliliği götüremiyorlar. Kocaları kabul etse bile kendilerinin bilinç altına yerleşen bazı şeyler evlendiği eşi ile mutluluğu engelliyor evlilik yürümüyor. Çok kişiyi tanıyorum böyle yaşam sonu evlenen ama mutlaka boşanma ile bitiyor evlilik.

0|0
    1|0
    • vay vay maşallah insan sarrafı olmuş...

• bu açıdan bakınca doğru erkekler ilk başta tamam deyıp zamanla kafasının içinde kurt büyüyor ve acabayla başlayıp fiziksel kuvvete varanada kadar devam ediyor ve bitiyor çok azıda hayatını devam ettırıyor

• sen boş zamanlarında anketçilik yapmışsın, o belli.

• Yani sevgili olupta ilişkiye girmeyen yoktur bu zamanda temiz kız bulmak zor bu yüzden evlenmemeyi tercih ediyorum belki başka ülkeden temiz birini bulurum

0|0
    1|1
  • yapın yapın yapın

1|0
    0|1
  • pek zannetmem cogu zar diktiriyor

0|0
    0|0
  • güzel soru.? ben bakire isterim.

1|0
    1|1
    • paket mi olsun yoksa burda mı istersiniz?

• tebrıkler kardeşşş umarm gonlune goresını bulrsn

• aminn :) darısı senin başına

Yükleniyor...