Kuaföre saçımı yaptırmaya gittim saçımı yapan çocuk gayet yakışıklıydı?

gay olduğu hayatta aklıma gelmezdi. birkaç kez oraya gittim çocuk pek fazla konusmuyordu gözlerini filan kaçırıyordu. bir tuhaflık sezdim ama hiç aklıma gelmemişti. hiç gülmüyordu da gayet ciddiydi ben o zaman gariplik sezdim anlamadım daha önce arkadaslarım durumu söyledi bir daha gittiğimde çocuga sorular sordum gerçekten de konusması kız gibiydi. Gülmemesi gözlerini kaçırması filan sizce bu nedenden mi? Anormal durum anlasılmasın diye? Çok üzüldüm çocugun durumuna ben

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yapısı ile alakalıdır.

O seçimini yapmış veya doğuştan bir şey, sonuçta gay' miş, yapacak bir şey yok, sonuçta "-gay olmaman için bir çare var" desen koşa koşa gelmez, demek ki o da öyle mutlu.

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• o kadar yakışıklı olupta gay olması koyuyor dimi :D bu bir kızın çok güzel olupta lezbiyen olması gibi bişey :D

1|1
    0|0
  • Kizlar zaten nerede gay var onlari begeniyorlar.
    O gaylarda bize hasta oluyorlar arkadas 1.92 boy iri yapi nedir bu gaylardan cektigim.

0|0
    0|0
  • Biz müslüman ülkede erkeklerin kadın kuaförlerinde çalışması yasaklansın diye boşuna demiyoz işte böyle şeylere ihtimal veriyor günahtır ya gay olmasaydı al işte günaha davet.

0|0
    0|0
  • kuaföre yazmak bu olsa gerek. demek birçok kuaför potansiyel bir jigolo :)

0|0
    0|0
  • çocuk vurduruyorsa kime ne :D hiç tasnif etmıyoruz böle şeyleri

0|0
    0|0
  • tercihlere saygı

0|0
    0|0
  • gay olmasaydı :) cinsel ilişkide bulunabilirmiyydin:)

0|0
    0|0
  • onlar gey takliti yapıyor

0|0
    0|0
  • Gay değilde eşcinseldir gay olsa çok zor anlarsın zaten

0|0
    0|0
    • Salak gay escinsel ayni zaten
      Gaylarda hemcinsiyle oluyor
      Escinselde

• Cahil herif gayler erkek gibi davranır cinsel eğilimleri farklıdır eşcinseller kadın davranışlarına egilimlidir

• gizli kullanıcı, cahil sensin. erkeğin kadın, kadının erkek gibi davranması başka olgular.
      sadece kendi cinsi ile olan eşcinseldir. (bu kişi kadın ise lezbiyen, erkek ise gay'dir.) hem kendi cinsi hem karşı cinsle olan biseksüeldir.

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgilin olmadığı zaman ilgi istiyorsan erkeklerin çalıştığı bayan kuaförüne gitmek çok güzel bişey. 10 dk olsa insan yanlız olduğunu unutuyor değişik bir yol :S

0|0
    0|0
  • yaaaaaaaaaaaa :((( ben de kuaförüme aşığım çok tatlı ama o da öyle galiba yine de konduramıyorum fakat herkes öyle diyor onu seviyorum yine de <3

0|0
    0|1
Yükleniyor...