Titretişimli dış fırçasından klitorise bir şey olur mu?

ben bir kac defa titretisimli olan dis fircasinin firca tarafiyla masturbasyon yaptim ve bu sefer cok acidi bir gun gecti hala aciyor bisey olurmu acaba :/

1|0
7|36

En İyi Erkek Görüşü

• oha! zeki kızları severim :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Tüm titreşimli yapay penisler vajinayı ve klitorisi zedelemeyecek kauçuk vb türevi malzemelerden yapılmıştır. Elbette tırtıklı yapılıları da var ama yine malzemeden dolayı tahriş etmez. Hatta vibratör vb aletleri kullanırken başka biri tarafından uyarılmadığından, vajina tarafından salgılanan kayganlaştırıcı ve rahatlatıcı özelliği olan salgılamalar olmayacağından, ekstra bir kayganlaştırıcı kullanımı önerilir.
    Titreşim klitorisi orgazm açısından uyarabilir ama bu bölgedeki dokuların yumuşak olması ve sinir uçlarının diğer bölgelere göre daha hassas olmasından dolayı nitekim sert olan fırça vb aletlerin kullanımı tahriş edicidir. Bir doktora gitmende fayda var eğer tahriş geçmezse. Diğer bir taraftan oral ve vajinal bölgeler vücutta en çok bakterinin oluştuğu bölgelerdir. Ağız kısmı bakterileri vajinal bölgeye, vajinal bölgedeki bakteriler ise ağız içerisinde istenmeyen çok zararlı yaralara neden olabilir. Bence bir daha fırça kullanacağına, titreşimli top veya vibratör almanda fayda var.

0|0
    0|0
  • macundandır o, macunu degıstır bence:) agarttıgını bılıyordukda bagırttıgınıda ogrenmış olduk:)
    masaj aletını dusun derım ben..

1|1
    0|0
  • bunda erkek yalnızken neden bunca kız yalnız

0|1
    0|0
  • diş fırçası diş fırçalamak içindir , sen böyle birşeye ihtiyaç duyuyorsan titreşimli realistik dildo yaz arattır , işte yeni erkek arkadaşın ağzı yok dili yok sadece işini yapar.

0|1
    0|0
    • ailemle oturuyom

• ailenle bu iş zor saklama sorunun olur , o zaman bir tavsiye mini vibratör diye araştır cicili bicili bişeyler var küçük ve saklaması kolay hatta bu ne deseler bile anahtarlık dersin , fırça tarafı seni tahriş eder birşey olmaz kısa sürede düzelir hiçbirşey yapamazsan sap tarafını kullan ve su bazlı krem veya bebe yağı falan sür.

• xdxdxdxdx zeki kız seni sevdim bir şey olmaz ;)

0|0
    0|0
  • Çok baskı yapmışsın sanırım.. Diş fırçasının fırça kısımları sert olanını bastırmışsındır o da tahriş etmiştir.. Geçer umarım.. Sana tavsiye, masaj aleti varsa onu yap :)

0|0
    0|0
  • dişlerini fırçalama birdaha o fırçayla :D

0|0
    0|0
  • titreşimli cep telefonunu vajina dudakları arasına yerleştirip sonra o telefonu arayanı da duymuştum :)) normal şeyler bunlar, sen sadece tahriş etmişsin geçer yakında

0|0
    0|0
  • Bidakine söylede benim max 3 titreşimli traş bıcanı veriyim

1|1
    0|0
  • dişlerini de yıka tam olsun

0|0
    0|0
  • al iste 18-24

0|1
    0|0
  • çok fazla dokundurmuş olmalısın. bir kaç güne kadar acısı tamamen geçer. tüylü kısmını sürmemelisin.

0|0
    0|0
  • diş fırçası bu kardeşim. üstüne de dişlerini fırçalasaydın

0|0
    0|0
  • allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • çok bastırıp tahriş etsindir. bir iki gün ara ver alsana kendine bir oyuncak yara yaparsın sonra.

0|0
    0|0
  • İstanbul da mısın?

0|0
    0|0
  • krem veya kayganlaştırıcı veya masaj jeli kullanırsan bir daha ki sefere tahriş etmemiş olursun...

0|0
    0|0
  • Ciddimisin sen

0|0
    0|0
  • OOlmaz bak koltuk alti roll on da olur

1|0
    0|0
  • olmaz da türk aklı işte buluyor birşeyler :)

0|0
    0|0
  • Ulan sevişip rahtlasanıza abuk abuk aletlerle uğraşıp kıçıma başıma bişey olur mu diyeceğinize

0|0
    0|0
  • birşey olmaz devam et ancak daha dikkatli sivri olan bölümüne dikkat et tahriş edebilir

0|0
    0|0
  • içine soktunmu

0|0
    0|0
  • Elinle oksa yoksa oyle acir hasas bolgedir

0|0
    0|0
  • a. mk daha neler:D.. dene gör:) ZAAAAAAA:)

0|0
    0|0
    • ne:::?

• telefonu napim :s

• titreşim felan ne bileyim ben yaaa:)))

• neler neler yapanlar var bence yaptığın normal bişy sanırım ilşkiye girmedin hiç ve çok isteklisin normal klitoirisemi değdiriyorsun sadece

0|0
    0|0
  • kadının biri senin gibi mast yaparak mikrop kapmış sonrada kocasının aldattığını başkasından geldiğini zannetmiş doktora gidince doktor sorunca anlamış mikropların çeşidi belli

0|0
    0|0
    • yani fırçadan mikrop kapmak mümkünmü yeniydi fırça :/

• mikroorganizmalar çabuk gelişir sürekli yıka temiz tut kurula klavye sorunlu onun için anlam düşmesi olmuş doğrusu bu

• öyle yapıyom zaten

• Bir şey olmaz merak etme. Ama orayı bir erkeğin çok istekli bir şekilde emmesi ve yalaması daha çok zevk vermez mi?

0|0
    0|0
    • verir mi

• hmm herkes senin gibi düşünmüyo bence tiksinen çoktur

• Pis olursa tabi tiksinilir ama temiz ve pürüzsüzse offf :)

• Aşırı mı zevk alıyon ve yaşın kaç?

0|0
    0|0
    • elle bukadar olmuyo 21

• kapıyı kitliyom nasıl yakalasın

• Dalgnlgna geldi dyelm unttn o da seni ykakadi nparsn

• Şimdi eğer fırça bölümünü degdirdiysen macun kalıntıları yakmış olabilir yıkadıktan sonra kırem sür 1 haftaya ya ağrısı geçer ya da hafif soyulmalar gözükebilir bu arada aklında olsun macun kurudugunda çok tehlikeli bir maddedir öyleki askerde izin almak için kollarını macunla kırarlar

0|0
    0|0
    • yeniydi fırça macun kullanmadım

• O zaman basit bir tahriş bu arada çok yaratıcısın tebrik ederim

• teşkr ederm

• Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 7

• iğrençlik yapmayın be. şu sitedekileri okudukça her şeyden iğrenecem galiba. diş fırçası kaldıydı bir zaten böö :(

1|0
    1|0
    • ne var ya dişlerimi fırçalamıyorum onla :(

• lahnet karı -.-

0|2
    1|0
  • İğrençsin :(

0|0
    1|0
  • cok bastırdın galıba tahrıs olmustur

0|0
    0|0