Maço bir erkek olarak hiç aklıma gelmezdi ama Prostat masajndan hoşlanmaya başladım. Araştırmalardan sonra gerçekten doğal olduğunu öğrendim Sizce?

Hiç aklıma gelmezdi ama yumurtalıklarmın altının okşanmasından anüse yakın yerin okşanmasından zevk almaya başladım. Araştırdım her erkek gibi bu normalmiş. Bunu yapan da zevk alıyor. Kızlar ve erkekler bundan zevk alıyor musnuz?

Sağlık açısından bir zrarı olur mu? Yaptırmadım ama parmak sokulması zararlı mı? Bizde sonra wc mizi tutamama sorunu yaşamaylaım

Teşekkürler

Güncellemeler:
Cinsellikte hiçbirşey bilmeyen arkadaşlar var gerçekten. Bunu kız arkadaşım yapıyor ibnelikmişş ne alaka. Gelin size yapalım zevk almazsanız ben ibneyim

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bunun maçolukla alakası yokki masaj masajdır ereksiyon bölgesiylede bağlantılı rahatlaman normal. Benseverim mesela yapmayı. Parmak olayı biraz hassas onu bilemem.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• yapma hayrettin! daha kadroları saymadım:)

0|1
    0|1
  • İbnele doğru adım adım

0|1
    0|1
  • Herkesin hoşuna gideceğini sanmıyorum bence kadınsal duyguları fazla olan kişilerin hoşuna gidebilir ancak

0|0
    0|0
    • maço biriyim bence ön yargılı konusma ben de oyle dıyordom

• Ön yargı değil İnan senin dediğin gibi olsa tüm erkekler eşcinsel olurdu senin dediğin bölgede ben ancak gıdıklanma duygusu alıyorum huylanıyorum yani

• ne alakası var cahil

Yükleniyor...