AIDS miyim korkuyorum... Yardım?

6 ay önce tanımadığım bir kadınla iliskiye girmistim. o günden bu yana cinsel bir ilişki yaşamadım. Hiç bir sorunum yok fakat penisimde sünnet derisi altında hafif bir şişlik ve kızarıklık var. Tırsmıyorda değilim sizce başka bir neden mi? Mastürbasyon yapmakla alakası olabilir mi? Bu hafif şişlik ve kızarıklık aylardır var

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

• prezervatif kullandın mı?

0|0
    0|0
    • kullandım ama sonlara doğru çıkardım

• yok canım daha bekle sen

• Dalga geçeceksen bak işine burada ciddi birşey sordum. Hala işin makarasındasın

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• aids harici başka bir hastalık olabilir cinsel yolla bulasan. aidsin bu kadar çabuk hortlayacağını sanmıyorum zira.

0|0
    0|0
    • Baska bir belirtisi yok sadece sünnet derisinde kızarıklık var ufak. şişlikte o kızarıklığın altında. Acaba krem vs kullandığım için mi oldu anlamadım. Mastürbasyonda krem falan kullanıyorum bazen. Birde sol elimi kullandığım için genelde parmak uçlarım o şişliğin olduğu yere geliyor

• test yAptır

0|1
    0|1
    • testi yaptıracak olsam sormazdım ki

• Bilemezsin

0|0
    0|0
  • doktora gitsene yavrim

0|0
    0|0
    • yavrim gidecek olsam sormazdım burada

• Halletmenizi beklemiyorum bilen gören anlayan tecrübesi olmuş arkadaşlar vardır diye düşündüm

• Tamam benim tecrubem yok valla kardes :D

• Sonuç ne peki?

0|0
    0|0
  • selam ben tıp öğrencisiyim. Bişey sorcam sen küçüklüğünde sünnet oldun dimi?

0|0
    0|0
    • 10 yasindaydim sunnet oldugumda

• Hayat kadınımıydı?

0|0
    0|0
    • evet

• Aids fobisi diye birşey var. kesinlikle bir uzman bakmadan kafamdan gitmeyecek belli ki

• hemen doktora git geciktirme

Erkekler Ne Diyor 2

• cilt hastalığıda olabilir ama yine de görün doktora

0|0
    0|0
    • Dostum cilt hastalığıyla alakalı birşey değil. penise bir zararı olan birşeyde değil. sadece sünnet derisinde kızarıklık var aylardır. mastürbasyon yaptığım için mi yoksa bir hastalık mı bulastı bilemiyorum. Aids hemen gösterir mi ki kendini?

• 6 ay içinde çeşitli belirtileri çıkabilir Aids'in. Ama hiç bir belitri de göstermeyebilir.

İçim rahat etsin diyorsan üç beş kuruşa kıyıp git test yaptır. 6 ay test sonucunun sağlıklı olması için fazlasıyla yeterli bir süre.

0|0
    0|0
    • ya aids olursam? nasıl acıklayacağım aileme. ayrıca bu hastalığın tedavisi yok galiba

• Olabilir, alakasız birşey de olabilir.

Ayrıca aids cinsel yolla bulaşan tek hastalık değil. Bunun mantarı var, frengisi var, bilmem neyi var.

• Yok öyle sivilcemsi birşey değil. mantar falan değildir tahminimce. bana bir zararı yokta kafama takıldı üstad kusura bakma

Yükleniyor...