Hangi doğum kontrol yöntemini kullanmalıyım?

eşimle ben prezervatif kullanmak istemiyoruz ama doğum kontrol hapı filanda kullanmak istemiyorum çünkü hormonal dengeyi bozuyomuş ondan sonra 1 yıl çocuk olmuyomuş filan ne tercih edebilirim?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Prezervatif tercihinden neden uzaklaştığınızı anlayabiliyorum. Prezervatif özellikle erkeğin kadını penisi ile daha az hissetmesine ve bu hissiyat kaybı da ilişki sırasında yumuşama problemine neden olabiliyor. Kim ne derse desin, seks fiziksel olduğu kadar beyinsel de bir olay. Ama her sektör gibi prezervatif teknolojileri de iyice gelişti ve daha hissiyatlı seks sağlayan prezervatifler var artık. Bu prezervatiflerin tek ve en büyük negatif noktası hissiyatı arttırmak için daha ince oluşlarıdır. Hızlı ve sert ilişkilerde basınç bu prezervatifin taşıma kapasitesinin üzerine çıkıyorsa, erkek organı büyük veya kadının vajinası çok dar ise prezervatif yırtılabiliyor.
    Karar elbette sizin ama bu iş beyinde bitiyor. Dışarı boşalma da başka bir yöntem. Ama bu da tamamen erkeğin kendini kontrol edebilmesi ile doğru orantılı. Eğer kendini geri çekemiyorsa, doğum kontrolü olarak tehlikeli bir yöntem. Doğum kontrol hapları dediğin gibi hormonal yönden kadını zorluyor, diğer bir taraftan aşırı tüylenme problemi de yaratıyor. Spiral taktırmak hem kolay değil hem de ilişki öncesi ve sırasında sızdırmazlığının %100 olacağı da kesin değil. Yani yine %100 bir kontrol yöntemi değil.
    Yine en iyi ve sağlıklı yöntem beraber deneyip seçeceğiniz bir prezervatif türü olacağı kanısındayım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Geri çekilme yöntemi varda yani çok mantikli değil.
    Olmadi spiral taktir ya da dışarı boşlasin işte geri çekilerek t:)
    ahaha bir fıkra geldi aklıma bu arada :))

Temel bir hayat kadını ile anlaşır. Otele giderler. Odaya kapanırlar.

Yarım saat sonra Temel elinde aletiyle Lobiden geçer, otelin döner kapısından çıkar ve köşeyi döner. Resepsiyoncu şaşkın bakışlarla olayı izler. Temel birkaç dakika sonra geriye döner odaya girer.

15 dakika sonra gene aleti elinde tutarak otelin Kapısından hızla dışarıya çıkar. Resepsiyoncu gene bir anlam veremez. Temel gene birkaç dakika sonra odaya kapanır.

Bu olay birkaç kez tekrarlanır. Temel gene aleti ihtişamlı bir şekilde odadan dışarıya çıkar. Bu sefer resepsiyoncu sorar beyefendi organınız elinizde buradan koşarak neden otelin dışına çıkıyorsunuz?

"Ha o mu?" der Temel ,"bayanla dışarıya boşalacağıma dair anlaşmıştım."

1|0
    0|1
  • doğum kontrol hapından başka çaren yok ya da tüplerini bağlatman secim sana ait

0|0
    0|0
  • spiral deneyebilirsin
    mirena bazı sıkıntılar yaşanabiliyor bilgin olsun

0|0
    0|0
  • konuşalım. mesaj at bendede aynı dert

0|0
    0|0
  • Geri çekme..;)

0|0
    0|0
    • erkek farkında olmadan zevk suyu salgılar bu yöntem asla bir korunma olarak kabul edilemez çünkü prostattan gelen zevk suyu da sperm içerir

• Aa ciddimisin? Eğer öyleyse normal bir ilişkide bile hamile kalma ihtimalinin %4 civarında olduğunu bildiğini varsayıyorum.

• çengel taktırın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• mirena taktırmanı önerebilirim minera ayrıca progesteron hormonu içerir

0|0
    0|0
Yükleniyor...