Göğüslerimm fazla mı büyükler ne?

90 beden sizce aşırı mı büyük zayıf olduğum mandıracı gibi duruyorum yardım?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• 90 beden diye bir şey yok. Öncelikle göğüslerin büyüklüğü CUP ölçüsü ile tanımlanır göğüs çevresinin ölçüsü ile değil. Bunu doğru ölçmen için internet üzerinde birçok site var, oradan bakıp doğru CUP ölçümünü yapabilirsin. Eğer boyun kısaysa (160'tan az) ve zayıf isen ve göğüslerin "C" CUP'tan büyükse (yapacağın ölçüme göre) göğüslerin aşırı olmasa da büyük sayılır. Bu kadar büyüklükteki göğüsleri sağlıklı taşıyabilmen için doğru CUP ve göğüs altı (göğüs kafesi) ölçümüne göre alacağın uygun sütyen alman gerekir. Eğer göğüslerini çok büyük hissediyorsan da yine "Minimizer" denilen küçük gösteren (toparlayan) sütyenler mevcut. Bu tür sütyenler kullanarak kendini daha rahat hissettirebilirsin.
    Bu arada 90 beden kesinlikle büyük olmamakla beraber, dünya üzerindeki %70-80 kadının sahip olmak isteyip de bunun için bıçak altına yattığı ölçüdür. Elbette sağlıklı olup olmadığını tartışmıyorum, ama kafana takılacak bir büyüklük olduğunu da sanmıyorum. Hani E veya F CUP göğüslü kadınlar ne yapsın? ;)
    Bilmiyorum anlatabildim mi? ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Görmeden anlaşılmaz ki bebişimm..:) Görünce de dokunmak ta gerekebilir... Emin olmak için yani...

0|0
    0|0
  • 90 göğüslerinin altından ölçerek bel kalınlığını verir. Ölçü için cup bedenini söylemen gerekir. Sırt kalınlığın 90 olmuşsa bence biraz zayıfla.

0|0
    0|0
  • büyük iyidir boşver ;) sırt ağrısı yapmıyorsa kafaya takma

0|0
    0|0
  • 30 lu yaşlarına gelince kronik sırt ağrıları yapar bence küçülttür sağlık olarak sırtında sorunlar yapar.

0|0
    0|0
  • boyunca 210 cm ise göğüs 90 ise... evet yaaa gerçekten çok böyük.

0|0
    0|0
  • herkes büyütecem diye uğreşıyor keyfini çıkar

0|0
    0|0
  • aynaya baktıgın zaman kendin begeniyorsan sıkıntı yok başkasının ne dediğine bakma

0|0
    0|0
  • bir foto paylaşabilirmisin kıyafetli

0|0
    0|0
  • Bence gayet iyi

0|0
    0|0
  • byük olması sorun değil önemli olan sarkmaması. seninkilerde sarkma var mı

0|0
    0|0
  • çek fotoğrasını yollada yorum yapalım. Ben büyük gözleri çoook severim

0|0
    0|0
  • Gormk lazim

0|0
    0|0
  • küçülttürebilirsin

0|0
    0|0
  • Offff ne mandırası be... tam istenilen şey.. Hiç korkma, çekinme, senin yerinde olmak isteyen binlerce kadın var...

0|0
    0|0
  • Merhaba çok tatlısın, tanışalım mı? :D

0|0
    0|0
  • Bence ideal beden zayıf olduğun için biraz büyk duruyorlardır :)) böylesi daha dikkat çeker ama :))

0|0
    0|0
  • herkes göğsünü büyütmek ister sen şikayet ediyorsun kocaman diye:)

0|0
    0|0
  • mandıracımı :D

0|0
    0|0
  • göğüs varsa bende varım ceva :D

0|0
    0|0
  • 90 c felan mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bendede tersi var :( bişe olmaz az kilo alırsan güzelmiş sesini çıkarma :)

0|0
    0|0
  • Buyukmus :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...