Vajina iç dudaklarında asimetri var ne yapabilirim? zamanla boyut değişir mi?

bir tarafı kısa diğer tarafı daha uzun. ve de önceden rahatsız etmiyordu sonra bir anda uzun olan taraf bir gün rahatsız etmeye başladı sanki uzadı gibi geldi kiloda sürtüyor rahatsız oluyorum önceden böyle olmuyordu

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş çoğu arkadaş işi taşşak muhabbetine sarmış ama ben ciddi ciddi yazıyorum cevap:
    Eğer vajina dudaklarının asimetrik ve sarkık olması sağlığın açısından bir sorun çıksrıyorsa ( aklıma sadece külotuna sürtüp tahriş olma geldi) git bir estetik cerraha basit bir operasyon ile düzelttir. Onun dışında yok kocam beni beğenmez yok estetik durmuyor yok bilmem ne diye saçma sapan fikirlerle zihnini bulandırma. Hele hele bekarsanda erkek arkadaşım benden soğur filan dersen gözüme gözükme derim. Seni gerçekten seven bir erkek o aşamada senin vajinanla ilgilenmez bile. Önce sağlık ;)

0|0
    0|0
    • Kotu değil bence o kadar zaten o kismi dusunmemmistr vajinaya gelene kadar koca popomdannda soguyabilir hahahhah

• Dediğim gibi önemli olan senin sağlığın gerisi önemli değil. ya da önemli olsa bile sonraki aşamalarda.

Erkekler Ne Diyor 6

• Hanimefendi bunun tibbi bir boyutu var bir yere kadar gayet normal ama bell bir boyuttan sonra mudahale ediliyor

0|0
    0|0
  • plastik cerraha düzelttir madem.

0|0
    0|0
  • Makasla düzelt uzun olan tarafı kes ucundan.

0|1
    0|0
  • Demek ki ileri yaşlarda fırça ucu gibi sarkacak... Çok kötü beee..

0|0
    0|0
    • çok da uzun değil dış dudaktan bikaç milim aşağıda

• sensin sorunlu

• Ay sonu da gelmedi... Bu kadar adetlinin ne işi var burada anlamadım :)

• işin gücün yok vajinanımı inceliyosun :D

0|0
    0|0
  • offf harikaymış kilo falan :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• daha önce alt dudakdan öptürdüysen büyüme olmuştur ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...