Eşiniz cinsellik istemiyor ne yapardınız?

Evlendiniz ve esinizin cinsellikten haz almadigini ögreniyorsunuz.. ne yapardiniz? bosanirmiydiniz?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Malesef bu bir boşanma sebebidir, çok örnekleri vardır.
    Çünkü birçok kimse inkar etsede ilişkinin %50 si cinselliktir.

2|3
    0|0
    • işte bunu kabullenemiyor çoğu,"ayy üstüme iyilik sağlık ayol kendimizi miktirmek için mi evlenioruz sanki püüüh Allah senin... vsvsvsvs"diyorlar. E hani evlenmeden önce olmazdı?:))) haklısın:)

Erkekler Ne Diyor 20

• Buraya gelip kimse laga lugga yapmasın yok boşanmazdım diye emin ol hepsi boşanır bunun örneklerinide görüyoruz çevrede tamam herşey cinsellik değilde hiç olmazsada sıkıntı var doktora gideriz çare olmazsa ben bu durumda olan birinin kadının kocaya izin verip hatta yardım edip başka kadınlarla tatmin ettiğini duymuştum.

1|0
    0|0
  • Cinsellik benim hakkım her insan gibi boşanmayı isterdim onuda kabul etmezse açık açık başkasıyla cinsellik yaşayacağımı söylerdim kendisine...

0|0
    0|0
  • istemiyeceğini düşünmüyorum :)

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama senin esin gay olabilir, cunku bir iliskide cinsellik onemli rol oynar

0|0
    0|0
  • öyle anormalliği olan insan evlenmeden önce söylemiyor mu? Düşünmek bile ürkütücü

0|0
    0|0
  • boşanırdım evet

0|0
    0|0
  • Yok... az sabret derim. Bu her evli çiftin başına gelebilecek bir olay. Bir süre sonra (artık 3 aymı desem, 1 yılmı desem) geçer. Sabretmek en doğrusu.

0|0
    0|0
  • valla iş sende bitiyor, bağlayacaksın adamı eve misal ben siyah ince çorap, jartiyer gibi eşyalara hiç dayanamam direk uyarılırım sende ona göre giyin ona göre konuş

0|0
    0|0
  • hayır boşamazdım zorla olmaz o işler

0|0
    0|0
  • Gotune tekmeyi basardm :)

0|1
    0|0
  • Boşanırım çünkü eninde sonunda beni aldatıcak.

0|0
    0|0
  • Evliyken aldatmaktan nefret ettiğime göre Eşimle konuşurum acıkca olmazsa boşarım

0|0
    0|0
  • şutingen..

0|0
    0|0
  • Yoo sadece evlilik seks mi anasini bosanmam

0|0
    0|0
  • boşanmazdım ama doktora giderdk

0|0
    0|0
    • gitmek istemiyorsa?

• sevdiysem bosanmazdım bende öyle yasardım ama nedenini arastırır hastaneye gitme konusunda ısrarcı olurdum pes etmezdim kolay kolay bırakmam yani

• kaç gün dayanabilir :=

0|0
    0|0
  • İyi o sadece komutları dinlesin işimi göreyim.

0|1
    0|0
  • Duygularının içine girerim eş boşanır mı hiç ilgi alakaya ihtiyacı var. Yanında olmalıyım onun ama bekarım

0|0
    0|0
  • evlilikte cinsellik yaşanmıcaksa ayrılırım evet.. çünkü o kişiyle hayatını birleştiiyosun ve herşeyi doyasıya yaşamk hakkın yaşamıcaksanız neden uzatayım ki

0|0
    0|0
  • boşanırım
    28 (yas) yılın patlamasını yaşamam lazım
    bunun hakkım oldugunu düsünüyorum :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cinsellik çok önemli..

0|0
    0|0
  • buda bir hastaliktir. doktora giderdik. hic bir zaman aldatmam ve bosamam.

0|0
    0|0
  • Evet bir sure sonra ayrılmak en dogrusu

0|0
    0|0
  • Peki diyelim sevmiyor sevmeyenin kadın oldugunu düşünürsek ozaman esinin gidip ihtiyaclarını baska biriyle gidermesine izin verecek bence haksizmiyim

0|0
    0|0
  • Ne kadardır evlisiniz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...