Odun kro erkekler var mı hala karısını döven seks yaparken zorla taciz eder gibi yaptıran?

Evli olup kadının isteğini önemsemeyen sadece kendi isteğini zorla kadına yaptıran odun adamlar hala yasıyorlarmı? O kadınlar sizin seks objeniz değil A-M dan ibaret yaratılmadılar. Sizin esiniz namusunuzz ulaan koruyacagınıza dovup dovup taciz eder gibi zorla yataga sokuyosunuz bumu sizin adamlıgınız? var mı bole tıpler tanıdıgınız Sahıt oldugunuz?

Annemle bir arkadası konusuyolardı kocası ona zorla yaptırıyormus kadına baya canım sıkıldı ayrılmak istiyorum ama cocuklarım var diyodu.. :(

Güncellemeler:
Ben fantazi olarak sormuyorum sert seven kadınlar tabiki var bende sert seviyorum ama kadın istemedği halde zorlaa yapan erkeklerr var ben bunu soruyorum :S

0|1
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• 0|0
    0|0
  • böyleleri sadece yatakda değil yaşamlarının heryerinde tam pisliktirler rezalettirler. hiç bir şekilde insan sıfatını hak etmezler.. ulen geri zekalı zaten kadın senin eşin adam olsan yatakta seni geri çeviricek değil, hem onun seni sevip sevmediğini veya senin hakkında ne düşündüğünü hiç mi önemsemezsin, seni adam yerine koymaması senden zevk almaması hiçmi zoruna gitmez be herif, o kadının da aynı şekilde hem yatakta, hem evin diğer hallerinde mutlu olmasını onunda zevk alarak yaşamasını istemiyormusun ki, onu önemsemeden böle öküz gibi yaşıyorsun.. halbuki onun seni sevdiğini sana ilgi duyduğunu görsen her işi beraber kumrular gibi yapsanız, genç ler gibi cilveleşseniz fenamı olur.. kafa yokki adamda herşeyden geri kalmış

1|0
    0|0
  • Onların olmadığı bir zaman birimi yok malesef

0|0
    0|0
  • Tam şerefsizler tam

0|0
    0|0
  • hala konuşulduğuna göre var demekki :(

0|0
    0|0
  • köylere, büyük şehirlerin varoşlarına git böyle binlerce örnek görebilirsin

0|0
    0|0
  • Zorla olan ilişki yürümez bea öyle erkeğe, erkek denmez.

0|0
    0|0
  • Oyle duymustum dovup kiskanan iliskiye girip olduren karisina o* sifatini goren (fantazi olarak soylene bilir ama normal halde cok serefsizce bir kelime) bir mahlukat

0|0
    0|0
  • elbette var ve kadınlarında hoşuna gidiyor :D

0|0
    0|0
    • Baştan sona kadar cok doğru söyledin kardeşim kızlar sözde romantik efendi erkek ararlar ama nerde serseri okuz varsa ona giderler.

• Zorla olan bişey iğrenti yaratır ya

0|0
    0|0
  • Lafın varsa ağzından çıkarmayı dene hadi. Kadınımı kırbaçlayarak düzüyorum. Onun zevklerinin önemi benim tırnaklarımdaki kiri bile dolduramaz.

0|0
    1|1
    • gizliden niye cıktın ulan?

• yanlıs yazmıs olabilirim. Gizliye neden girdin? Adammısın sen be.

• Çıktığımda hiçbir şey değişmeyeceği için, kalmaya devam ediyorum. Sizin için bir sakıncası yoksa hanımefendi.

Kızlar Ne Diyor 1

• benim anlamadigim neden kocasiyla iliskiye girmek istemezki bir kadin

0|0
    1|0
    • bunu bende dusunmustum
      bir kadın neden ılıskıye gırmez
      kocasından aır sözler isitiyordur
      kocasını sert buluyodur canı yanıyodur.
      artık seks yapmaktan bıkmıstır
      mantarı ya da baska hastalıgı vardır bıraz detaycı pıpırıklıdır korkuyodur
      bı suru sey aklıma gelıyo ama yınede bı adamın karsını doverek soverek yataga sokması cok yanlıs

Yükleniyor...