Gebe olma ihtimalim nedir?

12 Mayisda adet oldum. 29 mayisda iliskiye girdik. bosalma olmadi. cok uzun sure iliski yasamadik zaten cok kisa surdu.
şu an adetim gecikti. gecen hafta ve bu hafta hamilelik testi yaptim negatif cikiyor.
gecen sene de haziran ayinda gecikme yasamistim. bu sene de havalardan falan gecikme olur mu? bir de cok stresli bir donem gecirdim. sizce ihtimal nedir. test yaptim negatif :S

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• boşalma olmadıysa gebelik ihtimalin %5 gibi bir ihtimal zaten. Havalardan olmuştur merak etme. Gebe miyim acaba diye çok düşünürsen iyice stres olursun iyice gecikir adetin. Hiç bişey yokmuş gibi davran 1 haftaya olursun. O da olmuyosa bir koşuya çık, yeşil çay iç mutlaka ve mutlaka olursun. Hadi o da olmadı 3 gün boyunca sabah akşam primolut-n iç, sonra bırak 3 gün sonra adet olursun. Eğer diceksen ki primolut-n adet geciktirici, evet adet geciktirici ama adet söktürücü özelliği de var.

1|0
    0|0
    • cok tesekkur ederim cok yardimci oldunuz:)

• evet hakliymissiniz adet oldum tesekkurler:)

Erkekler Ne Diyor 6

• Kaç gün gecikme oldu normale göre?

1|0
    0|0
  • ''bosalma olmadi'' boşalma yoksa hamilelik yoktur

1|0
    0|0
  • Bir daha yap pozitif olabilir.

0|0
    0|0
  • burada soracagina git bidaha test yaptirsana. Ama benim fikrim, degilsindir.

0|0
    0|0
    • haftayi bekliyorum iliskinin uzerinden tam bir ay gecsin diye

• Niye 1ay gecmesini bekliyorsun. Git bir kan testi yaptir hepimiz rahatlayalim.

• gebe olmak istiyormusun önemli soru

0|0
    0|0
    • istemiyorum

• eee yani bunun önlemini almak kolay degilmi ilacı var osu busu var yani malmısınız

• hahah cok samimisiniz :)
      haklisiniz o an hormonlarimiza engel olamadik. kisa surdu zaten ama. iste haklisiniz yine de

• Hmmm boşalma olmadı diyorsun. O halde öksürüğünden gebe kalmış olabilirsin...

1|0
    0|0
    • heheh gizli kullanici alemsin:)
      zevk suyunda spermler oldugu icin hamile kalma ihtimali varmis

• Milyonda 1 .

Kızlar Ne Diyor 2

• Gebe olma ihtimalin yok, için rahat olsun.

1|0
    0|0
    • tesekkur ederim bir de bunu surekli dusundugumden gecikti galiba

• Hamile değilsin için rahat olsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...