Kalçan yok ki senin sevgilim?

2yıldır sevgiliyiz ona öylesine biraz kıskansın diye dedim ki (arkadaşlar öyle çekicisin ki sanki star gibisin dediler dedim)
oda bunun karşılığında kalçan yok ki dedi sebebi kıskanması mı yoksa ne?

Güncellemeler:
ama önceden demezdi ben beni starlara benzetirler diyince dedi sebebi kıskançlık olamaz mı?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• kıskanmış.. sonuçta kalçan var. ayak yapıyor..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Kıskançlık tabii.. Aslında kalçanı beğeniyor ama seni başkası beğenmesin diye biraz da seni üzmek için böyle bir tepki veriyor.. :) Unutma seksisin onun gözünde :)

1|0
    0|0
    • teşekkürler=)

• Gıcıklığına yapıyor işte :) Böyle söyleyeceğine şöyle söylese senin için daha güzel olmazmı? Daha bir bebeksi utangaç güzel seksi olursun o an ve insanın gözüne güzel görünürsün :) Demeliydi ki kıskanıyorum seni ve seni seviyorum deyip dudağından tatlıcak küçük öpücük ve sonrasında sarılması uzunca :)

• bana oyun yapma ben senin ne kadar ne olduğunu biliyorum demiş. Sevdim bu çocuğu harbi kişilik :D

0|0
    0|0
    • kıskandı öyle dedi kesin boyum1.78 selvi boyluyum demiştim yok o kadarda uzun değilsin demişti

• sinirimi bozma kendini beğenme güzelsen güzelsin anladık ama dikkat çekme demek istedi kıskançlık işte..

• ilginç bir anlayışın var ama santi ters yola girmişsin gibi :D bişey falanmı içtin sen?

• bunun cevabını bilmek için gizli ilimler ansiklopedisini okumaya gerek yok cevap belli; KALÇAN YOK!

0|0
    0|0
  • Kalçan yokki demek demekki kalçan yokta ondan dedi

1|0
    0|0
  • Çocuk belki de starların kalçasina göre değerlendiriyordur sende de olmadığı için star olamazsın demiş :) basit ve net bir şey söylemiş

0|0
    0|0
  • kalçan var mı sevgilim?

0|0
    0|0
  • sen kimin kalçasına bakıyosn deseydin

0|0
    0|0
  • kadında kalça tabi haklı

0|0
    0|0
  • resmini görseydik oy birliği ile var mı yok mu karar verirdik:) ama sanırım seninki kıskanmışta söylemiş

1|0
    0|0
  • Erkeklerin bayanda en çok önem verdikleri yer kalçadır, bunu unutmayın

1|0
    0|0
    • göğüs,?

• Göğüs siz bayanların sandığı kadar önemli değil bizim için ama kalça çok önemli

• Yoksa yoktur. Squat yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kıskandığını sanmıyorum. Kıskansa başka birşey söyleyebilir.

0|0
    0|0
  • Yok demek istemiş.

0|0
    0|0
  • Demek ki yok gibi görüyor... Erkekler basittir, çoğu da nezaketten uzak... Takma kafana..

0|0
    0|0
  • ona göre star=kalça demekmiş. bazıları görgüden uzak oluyor. düşünmeden demiş ya da kıskandığından demiş

0|1
    0|0
  • Var mı yok mu en iyi sen biliyosun soran..

0|0
    0|0
Yükleniyor...