Gay olmak bir tercih mi, istemsiz bir içgüdü mü?

Ben mesela pasif hatim , yani kız gibi olan gay. tipimde kıza benziyor ve kızlar ilgimi çekmiyor. Ne zaman p*rno acsam penislere bakıyorum ve kimseyi becermek içimden gelmiyor. Birisi beni becerdigini düşününce haz alıyorum. Lütfen dalga geçmeyin tercihmidir sizce bu

Güncellemeler:
Hatim ne ya gayim yazcaktim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Farz edelim ki tercih olsun. Kime ne?

... ben bir heteroseksüelim, ama isteyen (ya da istemeden yönelim gereği) aseksüel olsun, isteyen biseksüel, isteyen homoseksüel...

... adam, sözde, eşcinsellik karşıtı; ama gidip "lezbiyen" p*rnosu izlemekten bitap düşmüş...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tercih olması için senin bile isteye bu durumu seçmiş olman gerekir. fakat içinden böyle geliyor. yönelim demek daha uygun.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim , içimden böyle geliyor kendi iradem dışında kızlarla arkadaş olmayı denedim , bir aralar kız arkadasim da vardı ama bu ve buna benzer sebeplerden ötürü ayrıldım

• Hormon eksikliğin yoksa, öyle istiyorsun, öylede oluyorsun. Sonuç olarak hayallerimizin insanıyız

0|0
    0|0
  • herkesin cinsel hayatı kendine bence sorun etme edenleride umursama :)

0|0
    0|0
  • Erkek , erkeğe bunu yapar mı ya :S: S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben tercih olduğunu düşünüyorum. ya da psikolojik bir etki. Küçük yaşlardayken şiddet gördüysen bazı psikolojik sorunların oluşur ve ileride eş cinsel olmanın yanında başka kötü sorunlara yol açar. Eğer erkek erkek için yaratılsaydı bu zaten belli olurdu. ya da kız kız için yaratılsaydı.

0|0
    0|0
  • Gaylık, Lezbiyenlik hastalıkmış her boka bir kılıf uydurmuşunuz yaa hastaysan git bakırköye yat, erkeklerin altına değill

0|1
    0|0
  • zenginsen sıkıntı yok fakirsen hakaretler gelir
    neyse gelelim bilimsele insanlar 3 şekilde doğar kadın-erkek-çift cinsiyet
    çift cinsiyetler her zaman dışlanır tabiki sadece fiziki değil tercihleri ilede çift cinsiyettir
    kadın ve erkekte meme vardır
    kadın ve erkekte cinsel organ 2 yumurtadan ibarettir
    kadında içte erkekte dışta bulunur bu yumurtalar
    kadın ve erkekte anal yoldan zevk alırlar
    kadın ve erkekte idrar çıkışından zevk alırlar
    kadın ve erkek vajinadan zevk alırlar
    erkekler bende vajina yok demesinler testislerinin altında vajina girişi vardıy
    cinsiyet değiştirenlerde kapalı olan vajina açılır :D

0|0
    0|0
  • tercih lafı dincilerin uydurduğu bir zırva. (abazanlık ve çaresizlikten eşcinsel ilişkiye girenler var ama o çok daha farklı bir mevzu)

0|0
    0|0
  • Kromozom eksıklıgı kanks

0|0
    0|0
  • Bence bunu sen istiyorsun ve beynine kabul ettirmişsin

0|0
    0|0
  • tek hayalim cd bir sevgilim olması ciddi anlamda :( bunu o kadar çok istiyorum ki...
    onunla gerçek ve tutkulu bir aşk yaşamak istiyroum ama yok işte :( eski sevgilim cd ydi ve hayatımın en güzel zamanlarını yaşamıştık onla... ayrıca hayatımda gördüğüm en güzel kadındı :(
    ya öyle bir soru sordun ki canım... içimin yağını erittin şimdi... :/

0|0
    0|0
  • #EAEGS Neyse siz anlamazsını bunu :Dd ama kızlarla takılmaya bak Allah seni erkek olarak yaratmış sende kadınlarla yap daha iyi zevk alamassın pişman olursun haber sitelerinde falan gördüm adamlar çok pişmanım falan diyodu yazık etme kendine

0|0
    0|0
Yükleniyor...