Şu anki sevgilisinin bana yaptığı ahlaksız teklifi kendisine anlatmakla iyi mi yaptım?

Eski sevgilimin şu an ki sevgilisi bana ahlaksız bir teklifte bulunmuştu lezbiyen ilişkisi gibi birşey bunu ona kanıtlı şekilde anlattım.. Zaten o kızla seks için birlikte ama kız çok ahlaksız..İyimi yaptım sizce?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• iyi yapmışsında anlayana,onun derdi başka demek ki,o istediğini alıyor,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ya bırak tatlım bu çarpık ilişkileri ikiside defolsun gitsin ne işin var daha uğraşıyorsun .

bul adam gibi adam devam et hayatına

ama senin niyetin başkaysa bilmem

0|0
    0|0
  • kötü yapmışsın vazgeçilmez olabilir

0|0
    0|0
  • yanlış... bırak ne halleri varsa görsünler... ha, eski sevgilini hala seviyorsan onu bilemem...

0|0
    0|0
  • Bence bunu yapmamalıydın.Çünkü bunu yaparak eski sevgiline karşı hala birşey hissettiğin izlenimi vermiş oldun.

0|0
    0|0
  • iyi yapmıssın hemşerim.

0|0
    0|0
  • kırılma ama sende adam değilsin.. sanane gitmiş başkasına ne boku varsa yesin

0|1
    0|1
  • Kimi kime şikayet ettiğini sanıyorsun demezler mi ? Eski sevgilin sanki çok hırlı biriymiş gibi.

0|0
    0|0
  • böyle bir şeyi yapma ihtiyacını neden hissettin onu anlamadım.

0|0
    0|0
  • İyi yapmadın keninin görmesi daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • İkisi sana bunu mansuz yapıyor olmasın :)

0|0
    0|0
    • hayir sevgilisinin benden haberi bile yok rast gele feysten mesaj yoladi ayni sehirde oldumuzu görunce, bunu herkese yapiyor kiz

• ben yerinde olsam lezbiyen ilişkiyi kabul ederdim ilişkiye girdikten sonra kızın aklını çelip erkekle ayırtırdım yada sen ne biçim lezbiyensin derdim erkek arkadaşın var derdim rezil ederdim

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer sen kendini daha iyi hissediyorsan iyi yapmışsın ama rasyonel anlamda soruyorsan, çok da anlamlı bir hareket değil. hatun kızımızın sevişgen olduğu varsayımında isek zaten...

0|0
    0|1
  • karışma ne halt yıyolarsa yesnler anacım

0|0
    0|1
  • Yahu25-29 yaş kimsin sen hep bir senaryo halinde bütün kategorilerde geziyorsun. nasıl bir dünyan var senin.

0|1
    0|0
    • kafayi yemisin kardesim daha yeni yazdim ben ne sacmaliyosun sen be

• hem gizli hem eleştiriyo

• yasak mı var lebron :((

Yükleniyor...