Bayanlar, anal muayene için hangi doktora gidilir? Daha önce yaptıran bayan arkadaşlar var mı, yardım?

Bu konuyu daha çok kız arkdaşların bilceğini düşnüyorum anlardan acil yardım isteğdim var :(. Arkdaşlar eskiden zaafıma engel olamayarak yaptğım bazı hatalar sonucu anal bölgemde bazı sorunlar yaşıyorum (daha açmayım sanırım çoğu kişi özelikle kızlar beni iyi anladıı) işte kaşıntı ağrı acı ve genişleme problemi yapıyorum rahat olmuyo hiç bir türlü açıkçası.. bir anal muayene yaptırmak istiyorum hangi bölüme gitmem lazım? daha önce yaptıranınızoldu mu utanıyorum zor bir şey mi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Anüs esnek bir bölge olduğu için ilişki yaşasan bile bir süre sonra eski haline geri döner. Temizliğine dikkat etmediğin sürece ancak sorun yaşarsın.
    Genel cerrahi 'ye git sonuçta onlar her şey ile ilgileniyor. Bölümün adından korkma :) Sadece anal bölgemde sıkıntı var sanırım diyeceksin o kadar.. Kimse sana ilişki mi yaşadın falan diye sormaz merak etme.

0|1
    0|0
    • peki çok teşekkür edrim.. siz hiç böyle bir durumda doktora gittinizmi nasıl yapıyorlar muayneyi :S

• yaa nasıl anlatıcam işte onu birtürlü kuramıorum :S yani hadi kaşıntı acıma... vs tmmda genişleme olayını nasıl söylücem arkam genişledi gibi hisediyorummu diyeyim ya da hiç bişey deemki lazım

• esneklik zamanla kaybolur ama unutma. bu sorun hep vardır. sonu amelyat

Kızlar Ne Diyor 3

• dahiliye

0|0
    0|0
  • genel cerrahi. pislük

0|1
    0|0
  • basur için gitmiştim sma hangi bölüm hatırlamıyorum

0|0
    0|0
    • hmmm... peki nasıl muayene ediyorlar ne yapıyorlar biraz çekingen ve utangaçım :S

• Evet aynen öyle oldu ya canım ama kendim kabullenmek istemiyorum durumu genişleme sini istemem

• neden genişlemesin diyorsunki? ya tamam erkeğe bişey olmuyo onu diyorsan ama ne bilim ben seviyordum erkeğim yaptı falan gibi arabesk piskolojil bir havaya girip mutşu bile olmuştum :))

Erkekler Ne Diyor 3

• sfinkter kasın ameliyatı olmaz. böyle kalacaksın. dinen neden haram olduğunu anladın mı? işte böyle sağlığa zararlı olduğu için. ya değilse insanlara eziyet için değil

0|1
    0|0
  • zamanında yediğin straponlar gün gelir tırmalar :Ddadasd

0|1
    0|0
  • sık bırak spor yap sık öyle tut

0|0
    0|0
Yükleniyor...