Bazı bayanları anlamak gerçekten imkansız neden böyle yaparsınız?

her gece aynı muhabbet adet oldum yok belim ağrıyo yok şöyle yok böyle ya arkadaşlar ilk defa mı adet oluyorsunuz buda özelinizdir böyle birşeyi nasıl yazabiliyorsunuz nasıl bir genişliktir düzüneyle sağlık siteleri varken insanları aynı soru başlığı altında toplama çabası nedir özünüze dönün biraz alın size link gerçek sağlık uzmanlarına danışın burada bir çok insan uçkurunun derdinde

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Regl hakkında bir sürü soru var olmadı google var. İnsanları yargılamak değil herkes istediği soruyu sorar bu beni ilgilendirmez ama burada şöyle bir şey var örnek veriyorum kız regl ağrısını ne geçirir diye soruyor cevaplayanlar erkekler, yani bu sizce de garip değil mi?

0|1
    0|0
    • kesinlikle öyle öyle bu bir bayan için çok özel birşey ve ilk defa yaşamadığına adım gibi eminim

Kızlar Ne Diyor 3

• Onu sorma bunu sorma..
    Ne sorucak bu millet? ne sormalı size.
    Sitenin amacı ne? bir oturup düşünün önce. Farklı fikirler farklı öneriler arıyorlar bizene, kimene?
    Çok rahatsızlık duyuyorsan konuyu engelle bu kadar basit.

1|0
    0|0
  • Kadın ve kadına dair her şey neden utanç kaynağı olarak algılanıyor? Her şeyin cevabı googlede var ancak burada insanlar sizle kendi deneyimlerini paylaşıyor. Erkekler abazalık yapmayın regl sancısı çeken kızdan fantazi yapmazsa sorun olmaz sanırım. burada hiçbir kızın o sancıyı (ki bunu anlayamazsınız ) çekerken tahrik etme amacı içinde olucağını düşünmüyorum. İlerde karınız doğum yaparken inş sancı çektiğinde aman hatun insanlar yanlış anlıcak , yapma allah aşkına " demezsiniz.

0|0
    0|0
  • bencede cok sacma sorulmamalı kızlardan utanıyorum bazen

0|1
    0|0
    • neden sonuçta burası rahatça soru sorabilip cevap alabilmen için?

• sonuçta adeti ilk kez 12 yaşında falan olsan e burasıda 18 yaş ve ilerisi içinse bu sorular sacma sonuçta kac yıldır her ay adet olan insanlar buraya yazmak sacma geliyor bana

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...