Perine bölgesinde yırtık?

arkadaşlar yaklaşık aralık ayından beri her cinsel ilişkiye girdiğimde girene kadar acı hissediyorum özellikle ben arkamı döndüğümde. yırtılırcasına acı çektim ilişkiden sonrada hep yanma oldu. çok ara verdiğimiz zamanlarda oldu ama pek bişey değişmedi acı devam etti girdikten sonra hiçbi sorun yok ama girene kadar bide bana sorun.. sonra geçen gün farkettimki perine bölgesinde bir kaç tane yırtık var.. kesinlikle dikiş falan attırmak istemiyorm ama bu konuyla ilgili bilgisi olan veya başına gelen varmı? başım büyük dertte ilişki eziyet olmaya başladı bana..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Perine bölgesi , idrar ve dışkı kontrolünü sağlayan sfinkter kaslarının barındığı bölgedir. Buralarda yırtık iyi haber değil , kesinlikle bir uyumsuzluk söz konusudur ve bu da ( eğer bu kişi ile hayata devam edeceksen) ciddi sorunlara yelken açar. Buradaki zararlar özellikle doğum esnasında büyük zarar ortaya çıkartabilir ve geri dönüşsüz kontrolsüzlük yapabilir.

Başın cidden büyük dertte , öncelikle tedavini yaptırmalı ve enfeksiyon kaptırmamalısın , Sonra , bu uyum sorunu hakkında çok ciddi olarak şapkanı önüne koyup düşünmelisin , zira giderek hoşum cicim zamanlarından sonra bu katlanılmaz olacaktır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Geçmiş olsun.
    Doktora git.

İyileştikten sonra, bunları uygulayın.
    1- Ayaklar kaldırılmaz kadnın tabanları yere basacak ve yanlara yelken gibi açacak.
    2-Kadın kedini yastık ile bir kadem yükseltebilir.
    3-yatak yanına gelinir erkek ayakta olur.
    4-kadın yan poziyonda yatar alt bacağını uzatır. üst bacağını karnına doğru çeker ve altına yastık koyar.
    bizim tecrübelerimiz bunlardan ibaret, istenirse pozisyonlar artırılabilir.
    sorunun temelini bilmek, çözmek demektir. demişler,
    burada en sonda.
    www.kadinlarkulubu.com/archive/t-393279.html

0|0
    0|0
  • İlişkiye girme bir sure.

0|0
    0|0
  • ACIL tedavi cinsellik ten soğursun
    bir tanıdığım oldu aman Şekerim

0|0
    0|0