Nişanlımda hepatit b var daa?

İlerde sorun yaşar mıyız? Cok yüksek dozda degil ama performans'la alâkalı bir durumdan bahsediyorm

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Nişanlında hepatit b var derken? Eskiden geçirdiyse veya aşı olduysa (sonuçlardaki HBV IgG değeri yüksekse bu anlama gelir) sıkıntı yok sadece bağışıklık kazanmıştır fakat eğer şu an akut hastalık geçiriyorsayani HBV IgMsi yüksekse o zaman bulaştırıcıdır cinsel ilişki, ağızdan öpüşme, kan vs. yollarla sana da bulaşır. Ayrıca hepatit B kronikleşirse karaciger yetmezliği ve siroza sebebiyet verebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sonuçta sana bulaşır en büyük dezavantaj o.

0|0
    0|0
  • Hepatit B' nin cinsel yollarla bulaşıcı bir hastalık olduğunu biliyorum.

Ya da yanlış biliyorum?

0|0
    0|0
  • Bulaşıcı ve taşıyıcı diye ikiye ayrılır.. bulaşıcıysa adı üstünde.. sana da geçer.. taşıyıcıysa sıkıntı yok.

0|0
    0|0
    • Taşıyıcı

• Maşallah babana da :)

• Maşallah süphanallah :)

• patates sürün geçer

0|0
    0|0
  • İnsanların % 30 unda var. İleride karaciğer hastası olma ihtimali var.

0|0
    0|0
  • Performans derkene?

0|0
    0|0
  • iyi b... yemiş... hiç sevmiyorum böylelerini

0|0
    0|0
  • Yanlış hatırlamıyorsam hepatit b kan hastalı deyilmiydi.. çok önemli oldunu sanmıyodum

0|0
    0|0
    • Aynen oylede ereksiyon problemi olduğunu duydm

• hastalıklarda sakın internet haberlerine güvernme, çünkü kendim o hatayı yaptım , internette öyle şeyler okudumki siğiller hakkında günlerce uykusuz kaldım doktora gitme kortum,, hastalığımın tedavisini gene doktor lazerle 10 dakkada yok etti

Kızlar Ne Diyor 1

• Cinsel yolla bulaşan bir hastalık diye biliyorum.
    Burada performanstan daha önemli olan şey hastalığın cinsel yolla bulaşıp bulaşmayacağı bence. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...