Kızlar acilen bakabilir mi :((((Erkekler cevaplamasın bilgisi yoksa?

Kızlar vajina girişinde beyaz parçalar var araştrdm mantar galiba. Çok kaşınıyo evde ne yapabilirim doktora gidemem.

Sıcak su buharına oturma falan diye duydum yardım edin bir :/

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün bir kız arkadaşımla sevişicez kendisi bakire ben oral yapıcam açtım ki dediğin beyaz topak topak parçacıklar onda da var üstelik duş alıp da gelmişti yaz günüydü terledi diye mi düşünmüştüm aydınlattığın için teşekkürler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Doğru tespit olmayabilir ancak her durumda ilaç müdahalesi şart doktora gitmenizde yarar var kalıcı bir hasar oluşturmadan gidin o lekeler rahim ağzı kanserinin habercisi de olabilir kestirip atmayın hazır gitmişken göğüs röntgenini de halledin mamografi yılda en az bir defa yaptırılmalı meme kanseri çağın hastalıklarından...

1|0
    0|0
  • Bebek pudraları oluyor züccaciyelerde marketlerde ama bebek pudrası olmalı bebeto marka olan var mesela çok iyi benim bir arkadaşım da da olmuştu kullandı devamlı geçti geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • kesınlıkle gecmez bırıyle cınsel bırlıktelıgın oldugumu?

1|0
    0|0
  • Doktora gitmeden olmaz. Mantar türüne göre krem verir yoksa geçmez

1|0
    0|0
  • Kes kurtul.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tahret almaya başlayabilirsin
    hep pislikten oluyor

0|0
    1|0
    • Her seferinde yapıyorum zaten. Havuzdan geldikten snra oldu

• Saçmalama doktora gitmek zorundasın. Bu hastalık ilerlerse kısır bile olabilirsin. Daha kötüsü hayatını tehdit edebilir. Bu hastalık için hiç bir önlem almamışsın, temizliğine dikkat etmemişsin. Bari şimdi kendine biraz özen göster de doktora görün!

0|0
    0|0
  • Lan titizliğinize itina göstermezsiniz sonra ks'de ah vah edersiniz. Geçti boru pazarı sür eşeğini Niğdeye !.. Mıntaxla =))

0|0
    2|0
    • Siz çok biliyonuz havuzdan gelnce oldu

• Buhara oturma? Dene bakalım ne oluyor.

0|0
    0|0
  • ev de nasıl tedavi etcen kendini? doktora gitmen lazım

0|0
    0|0
  • bakireysen travazol travocort duruma göre antibiyotik
    değisel de vajinal ovül

0|0
    0|0
Yükleniyor...