Vajinadaki akıntı ne bu böyle?

Sinemaya gittik dün. Tayt gitmişti birden öpmeye başlayınca birden hızlandı beyaz taytın vajina bölgesi koyulaştı birden. kontrol için elim belinden düşmüş gibi dokundum ve sıvılaşmıştı nedeni ne bunun hastamı sizce?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Orgazm olmus

0|0
    0|0
    • dudağımda kırmızılık var. olabilir

Kızlar Ne Diyor 3

• baya aydınlık bir sinemaymış taaa taytın ıslaklığını farkettiğine göre

0|0
    0|0
    • beyaz tayt ta koyulugu film sırasında farkedemeyecek kör var mıdır?

• şahin gibi gözlerin varmış maşallah bana kalırsa zevkten değil altına işemiş o kadar da ıslanmaz zevkten olsa

• boşalmış işte kadınlar da zevklenince vajinal salgı salgılarlar erkekler gibi. Bu salgı penisin vajina içine rahatça girebilmesi için ortamı kayganlaştıran salgıdır

0|1
    0|0
    • masum romantik bir öpüşmeydi aklıma neler geldi şimdik bak ya. Penis vajina falan ayıp :D

• Zevke gelmiş iste hastalik degil isteklilik'ten

0|0
    0|0
    • bu durumda elleri kullanmalıymışım tüh

• Asdhjs evet salaklık etmişsin

Erkekler Ne Diyor 4

• ıslanmiş sadece çamaşirida inceymiş normaldir ama firsatlari değerlendir o halde birkilirmi ayip ayip :p

0|0
    0|0
  • zevkten ıslanmış :)

0|0
    0|0
  • Vajinam olmadııgı ıcınn bılmıyorum kardeşim ama hasta da olabilir belki

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasınız evladım. İstek gelmiş işte kıza o akıntıyı gördüğün an eli tamamen atman gerekir.

0|0
    0|0
    • yaş 19 kız 18 de ben nerden bileyim birden vakumladı oramı buramı

• Bak öyle durumda seni vakumluyorsa ilk boynunu öpmeye hafiften yalamaya başla. O akıntıyı gördügün an göğsüne elini at. Daha fazla zevke gelir sonra o taytın icinden elini at. Hic kızmaz daha cok ister hatta.

Yükleniyor...