Kan gelmediğine göre yırtılmamıştır değil mi?

ben mast.yaparken 2 3 kere parmağımı soktum ama kan gelmedi.okuduğum yazılarda da vajinanıza bir şey sokmayın kızlık zarı yırtılablir diyo.kan gelmediğine göre benim ki yırtılmamıştır demi?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar içeri soktuğun önemli parmağını.Kızlık zarı dudakları yana açtıktan sonra delik girişinden 1-1.5 cm içeride bir yapı.Umarım çok sokmamışsındır.Emin olmak için muayene olman gerekir tabi ki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Burada bir komiklik var ya.Erkekler neden cevap yazıyo?Bir kadın sorsa ki,hamileyken ne hiss ediyorsunuz?Erkekler atlar ki,böyle hiss edersin şöyle hiss edersin.Hayır nerden biliyorsun,hamilemi oldun zamanıyla?Kadınlara yönelen soruları bırakın kadınlar yanıtlasın.Komik olmayın...

0|0
    0|0
  • Yırtılsa ne olur? Bu yüzden seni kimse asmaz. Eğer seni bakire değilsin diye almayaksa erkek arkadaşın, zaten seni sevmiyordur. Kızlık zarının yırtılması benim gözümde saç kestirmekten farksız. Bazı şeyler beyinde olur. Bence dert etme.

2|0
    0|0
  • hiçbir şey olmamıştır. senin zarın büyük ihtimalle "esnek zar" kategorisine giriyor. içini rahat tut... bazı zarlar vardır ki sadece doğum esnasında bozulur...

saygılar...

0|0
    0|0
  • kızsın. ama dikkat etmelisin

0|0
    0|0
  • önceden yırtılmıs olabılır bu gıbı olaylar cok göruluyor jımnastık gıbı veya bacagını cok acıp kapatıosan herhangı bıseyde yırtılma ıhtımalı cokk .!

0|0
    0|0
  • yok canım yırtılma diye bişeyok daha sğlamsın :) kızlık zarın sadece esnek bazı kızlar görülen bişey bu korkulacak bişey yok

0|0
    0|0
  • bilinmez:)

0|0
    0|0
  • kurcalamayin bu kadar yahu bozacaksiniz :)

1|0
    0|0
  • çok merak ediyorsanız en kesin çözüm muayene olmanızdır.

0|0
    0|0
  • niye risk e attın ki

0|0
    0|0
  • Niye oraya sokuyorsun. Başka yer mi yok yaa

0|0
    0|0
  • Burada verilecek cevaplar seni tatmin etmeyecektir. İstediğin net cevabı ancak doktor verebilir.

0|0
    0|0
  • sanırım esnek zara sahipsin git ilişkiye gir

0|0
    0|0
  • Yırtılmamıştır heralde ama yine de sen doktora gitmeyi dene.

0|0
    0|0
  • sokçam sokçam dedi inanmadınız bak soktu nooldu jkghzjklhxkljhxcljhxc

0|0
    2|1
  • Kızlık zarı kişiden kişiye değişir.Kimi çok esnek,kimi yuvarlak kimi çok hassas ve ince,bu örnekler çoğaltılabilir.

Kan gelmediyse esnektir veya şekillenme farklıdır.Hiç korkmana gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sanmıyorum birşey olduğunu , ama dikkat et bu konularda üretim hatası pek olmaz ...

0|0
    0|0
  • kan gelmediyse genelde yırtılmamıştır ama parmagını ne kadar soktugunda önemli fazla sokmamışsan sorun yoktur

0|0
    0|0
  • haydar dumen dıyorum cevabı onda bu sorunun

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın sen?

0|0
    0|0
    • 18

• ama 18 yaşındaymış gibi konuşmuyorsun

• ne kadar soktun parmağını? ve bazı zarlar diğerlerine göre esnektir... ve bir çok çeşidi vardır kızlık zarlarının... bi arkadaşımında başına gelmişti bu Ne kadar girdiğini parmağının söylersen belki cevabı bulursun...

• Soktun soktunda ne kadar soktun.Öncelikle sen kızlık zarın ne kadar geride olduğunu öğren her bayanda aynıdır.Zarların çeşidi değişiktir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...