Fark ettim de cinsellik beyinde olgunlaşıp vücuda yayılması gereken bir şey olmaktan çıkmış tersten gelmeye başlamış sizin fikriniz nedir?

daha konuşmasını öğrenememiş cinsellikle ilgili hiç bir bilgisi olmayan çoluk çocuk arkadaşlar birşeyler yapıyor ama ne yaptıklarını bilmiyor sonra buradan yardım istiyor. Garip değilmi yani beyinde gelişmemiş bir cinselliğin özenti sonucu başlaması? ( soru cinselliği eleştiren bir soru değildir. kimin kimle nerde ne yaptığı beni hiç ilgilendirmez.)

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle haklısın. Daha cümle kurmaktan aciz, gelip burada soru sormaya çalışıyorlar.
    "nasıl tahrik ederim" "mastürbasyon yaptım, hamile miyim" "kız kardeşimi yalamak istiyorum" "oral yaptık, mideme bi'şey olur mu"
    Ciddi bi' soru da yok, bi' gram cinsel yaşamı olmayan insanlar hayal güçlerini zorlayarak soru soruyorlar. Artık gına geldi. Ya beyinleri anne karnında kaldı ya da beyinlerini kullanmaya kullanmaya beynin ne olduğunu unuttular.
    Bu türdekileri girdiği yere sokmak lazım.

0|0
    0|0
    • hep özentiden bunlar hep. Kimsenin cinselliğine bir lafım yokta. Ruhu olmayan insanla rve ilişkiler peydah oluyor

• Kesinlikle.

Kızlar Ne Diyor 1

• Özentiyle ilgisi yok bunun. Beyinde başlaması gerekmiyor. Mesela küçük çocuklar bile içgüdüsel olarak cinsel organlarına dokunurlar. Sonra bu mastürbasyona dönüşür. Beynimizde elbette bu içgüdünün kodlanmış olduğu nöronlar mevcuttur. Fakat nasıl bir his yarattığını vücudumuz beynimize iletir. Beyinde hangi nöronların hangi vücut dokularından gelen sinyalleri işleyeceği en geç 10 yaşına kadar belirli olur. Ben o yüzden küçük çocukların bile cinsel organlarına dokunmak istediklerini düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • öyle değil be ablam olgun cinsellikle özenti cinsellik arasındaki. Orjinal ve suni farktan bahsediyorum. Olayın fiziki hayvani boyutundan ziyade ruh duygu zevk haz üçgenine geçmiş. İç açılarının toplamının gerçekten tatmin ve doygunluk verdiği. Janjanlı züppelikten çıkarak asil sadeliğine bürünmüş halinden. Sen jan janlı yazıdn diye öyle yazdım bilesin

• saygımız karşılıklı :) yorumun için teşekkür ederim...

• Ben de teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 3

• Onlar şimdilik testosteron kaynaklı, olgunlaşma fiziken başlamış.

*Düzelir zamanla, yadırgamamak lazım..

0|0
    0|0
    • düzelene kadar psikolojileri bozuluyor onu demek istiyorum

• Şimdiki genclik cinsenliğin bile içine sıctılar , sevişmeyi ayaküstü 5 dakkada boşalınca iş bitti sanıyorlar.. Sevişmek heğer iki tarafta istekli ve arzuluysa o zaman aldığın zevkki sana anlatmaya kelimeler bulamam, tek söylemek istedğim Sabahlar olmasınn

0|0
    0|0
    • hah işte güzel bir konuya parmak bastın. Orijinallikten çıktı suniye döndü işler. Ruh yok tad yok

• anladım demek istediğini prensip olarak beni istemeyen hatunun elini bile tutmam zaten ;)

• Hep yokluktan bunlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...