Sevişme esnasında korunmak kimin görevidir?

korunma yöntemi olarak bacağını almayan bile varmış-kendini frenlemek için-değişik yöntemleri olan var mı? neler yapıyorsunuz

siz nasıl korunuyorsunuz? kim üstleniyor. kimin görevi?

Güncellemeler:

0|1
3|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• tanımadıgım bır kadınla bırlıkteyken kesınlıkle kondom
    hastalıktan suphem yoksa dısarı bosalma yöntemi.

0|0
    0|0
  • bir kadın sadece sevişmek için değil herzaman kendine bakmalı bacağını almamak nedir allah aşkına korunma yöntemlerine gelirsekde kadın üstlenmeli prezervatif nedir aga iki taraflı hissizlik yaratıyor gülü maskeyle koklamak gibi erkek kontrol hapı olmadığına göre e yumurtalıkları bağlamakta tamamen kısır yaptığı için erkekde bence kadın doğum kontrol hapı kullanmalı :D jasmine marka bir paketi eczanede 22,50 tl :D

0|0
    0|0
    • bakım konusuna katılıyorum

• öyle elektirik prizine basar gibi olmuyor ama kadın için olan haplardan kastın doğum kontrol hapı ya da ertes gün hapıysa onlar kadının bütün dengesini bozuyor. ona rağmen düzenli kullanıyoruz. kilo almak pahasına. burada yarıştırmak için anlatmadım kadının kaçınmadığını ama bütün yükü de kadına atmamak gerektiğini anlatmaya çalıştım

• anladım haklısın bence bu soruyu cinsellik yaşadığımız kişiye sormalıyız

• et ete değecek gerisi mühim değil

0|0
    0|0
  • En güzel ve etkili yöntem, kadının spiral taktırması bence. Hem çiftler zevk almaya devam eder, hemde hamilelik riski ortadan kalkar.

www.pudra.com/.../...ntrol-yontemi-spiral-1276.htm

0|0
    0|0
    • hamilelikten vazgeçildiğinde başvuruluyor. dediğin gibi üstüne düşünmeyince daha keyifli olurdu. sancılı bir süreç kadın için

• spral hem etkili bir korunma, hemde korunacam diye başka bir şeyle uğraşma gereği duymazsın, hemde et ete değdiği için en çok zevk alınan korunma yöntemi,

0|0
    0|0
  • Bacağını almayacağına kafasına sıksın bu nasıl bir ilkellik anlamadım ki ben. Sene olmuş 2014 zihniyete bak.

0|0
    0|0
  • korunmayı sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Condom kullan keyfine bak :)

0|0
    0|0
  • Senin nedemk istediğini hiç anlamadım ama sevgilimle sevişti.. miz zaman geri çekilme yöntemini yaptım,

0|0
    0|0
  • bacağını almayan ne ya :D

0|0
    0|0
  • İlk için kadın sonrası için ben

0|0
    0|0
    • ne farkı var

• Evliliğe saklıyorum kendimi ve bazı şeyleri yaşamak hissetmek benim de hakkım... tabiri caizse et ete mevzsu

• El freni bence erkektedir. İstediği zaman durur isterse hic durmaz basar gaza gecer

0|0
    0|0
  • Bacağını almama ne ilk defa duydum...

0|0
    0|0
  • erkeğin ya da kadının aslında her ikisinin de bencil olmamak lazım bu konuda bence

0|0
    0|0
  • Bacagını almayan derken?
    Her ıkısınınde görevidir

0|0
    0|0
    • how ı met your mother isimli dizide geçiyordu. kız ilişkiye girmesin diye bacağının almadan gidiyordu. kendini frenlemek için. sonra çocuğu beğeniyor ve vazgeçiyor arkadaşından jilet istiyor.'türk lezbiyenlere benzedim çabuk gel diyor'

• Erkek korunduğundan zevk alamiyor, en güzeli bayanin korunması ya da disariya boşalmak

0|0
    0|0
  • Sizin yöntemleriniz nelerdir?

0|0
    0|0
    • ben daha ilişkiye girmedim. riske atmamak için korunurdum ona bırakmazdım.

• nerden çıkardın

• Neden korunmak ıstıyorsun o zaman?

• Her ikiside

0|0
    0|0
  • cinsellikde korunmayı erkek yaparsa ciddi anlamda haz eksikliği oluyor kadının korunmasından yanayım

0|0
    0|0
  • Hangi anlamda cocuk mu iliski mi?

0|0
    0|0
    • her anlamda. genelde çocuk için

• Sen ilaci at o poseti taksin sonra pompala :)
      Yok iliskiye girmemek icinse eve gitmeyeceksiniz :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Korunmak derken cinsel ilişkiden kendini korumak mı acaba? Ben öyle anladım yani :))) Yani o zaman sevişmek anlamsız. Öyle sevişen kızlar da bakire falan değiller. Hiç sevmem.

0|1
    0|0
  • tabiki iki tarafın ama erkek korunmak zorunda

1|0
    0|0
    • başıma geldiği için söylüyorum emin ol hamile kalma riskini önemsemiyorlar. biz uğraşıyoruz öyle bişey olursa. çok zorda benden değil der sıyrılır

• onda haklısın dogru söylüyorsun

• bekarsanız korunmak erkeğin görevidir canım. evli olunca kadında korunabilir. bacak almama neyin nesidir. ne kadar utanç verici...

0|0
    0|0
Yükleniyor...