Aşırı cinsel fantaziler sapkınlığa mı neden oluyor?

Cinselliği en güzel şekilde yaşayan heyecanı uc noktalarda arayan denenmemiş yeni keşfi bekleyen tropik bir ütopyada fantaziler keşfetmek isteyen birisiyim. Bazen bunun tadını kacırdığımı düşünüyorum zevkin doruklarına ulaştığınızda ağzınızdan cıkan kelimeleri kontrol edemiyorsunuz. Öyle ki bu durum partnerime aşırı derecede duyulmamış sözler argolar ve hatta ileri giderek küfür etme derecesine kadar varıyor bu ayrıca zevk veriyor bana.

Partnerimin her durumu kabul etmesi bana haz veriyorsun çılgınsın sen demesi aklıma daha da değişik fikirler silsilesinin zincirli tamlamasını getiriyor adeta, geçenlerde bahsi geçen bir konuda partnerime bulabilirsen yanımıza ekstradan katılacak bir bayan çok isterim dedim. oda benim senin yanında başka bir kızla birlikte olmam daha sonraları ağrına gitmesin bunu başıma kalkmanı istemem dedi, Halbuki benim düşüncem ondan daha farklıydı bencilce bu istekte bulunmuştum onun kücük yada daha arzuyla yaklaştığı bu olay yada onun hisleri benim umrumda değildi. Onca yaşanmışlıkların ardından sanki rol değişmek istiyordum artık yaşadıklarımı başka bir bayana aktarmak onun sevgilisi olmak ve aşkı tende bir uyumda göstermek için çırpınıyordum.

Bir süre sonra bu isteklerimize uyum gösterecek bir kızı zor bulabileceğinden bahsetti ben kimseye böyle birşey teklif edemem dedi. Olmazlarla benim yanıma gelmesi hiçte mutlu etmemişti gece boyu düşünmeye koyuldum kimi bulabilir kime teklif edilmeli diye aklıma gelen güzel cekici bir arkadaşım vardı ama böylesine bir fantaziyi kabul etmeyeceğindende emindim. Hırslarım beni öylesine ele gecirmiştiki hangi ruh haliyle arkadaşıma gizlide olsa başka bir msn hesapından onunla olmak istediğimi yazmıştım webcam aracılığı ile diyede özellikle ekledim aşırı derecede heyecanlıydım karşıdan gelecek küçük bir ışık bile istediğimi almama yeticekti ve üstelik nette yapacağımız bu iş sonucunda reelde daha da kolay olacağını düşünüyordum.

Cinsellik üzerine sözlerim ritüler davranışlarımla tahrik etmeye çalıştıysamda bu konuda başarılı olamadım. Şu sıralar ona takılmış ve onu düşünüyor bir haldeğim, Bu hoşumada gitmemeye başladı bu sıralar lezbiyen değilim öyle olma gibi eğilimimde yok ama olmaz, yapamam gibi kelimeleri duymayada alışkın değilim. Ne yapmalı?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• zewki uc noktalarda yaşama arzusudur we neden olanda yaşanmışlıklardır nirvanaya ulaşmışın aldıgın zewkin boyutu başka yerde diye düşünüyorum piskolojikmidir bişe diyemiycem ama aldıgın zewke başkalarının imrendiğini düşünüyo gibisin we gerçekdende öyledir gibime gelio anladıgım kadarıyla. arkadasını elde etmede başarılar :) güzel soru olmus bu arada tebrik ederim!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence gözlerinizi dışa dikmeyin.Evde olan ilen yetinin,bu konuda birbirinize destek olun...Kimi sevgililer s*ks esnasında küfürlü ve argo konuşmalardan epey zevk alırlar.Bazende şiddet yanlısı ama araya bayan veya erkek alma bence yanlış bir davranış..

Şimdiden bunu yaparsanız ilerden swingers olayınada dönersiniz.Bence iğrenç bir durum.!

0|0
    0|0
  • ...ne yaparsanız yapın. Takıntınız olan konuda hedefe varmadan tatmin olmayacaksınız ve orada takılıp kalacaksınız. İlişkide yüksekm sesle haykırma takıntısı ben de de var. Öyle bir bayan partnerim olmadı ama. ben takıntımdan, takıntılarımdan '' takıntının her türlüsü '' vazgeçmedim... Sex'in en güzeli..en içgüdüsel olanıdır

0|0
    0|0
  • Avrupa'dan yabancı transfer hakkını kullanabilirsin..sen ve sevgilin yerli statüsünde sevişirsiniz,yabancı statüsüne de iyi bir transferle,güzel maçlar cıkarabilirsiniz...

0|0
    0|0
  • ne yapmaya çalışıyorsun ben onu anlamadım erkek arkadaşınla beraber bir kıdaha olsun daha fantazilimi olur diyosun

0|0
    0|0
  • ..en tahrik edici sex, en ideal sex...kendinizi, bedeninizi, duygu ve hislerinizi..hatta utanmanızı içgüdülerinize teslim etmektir...

0|0
    0|0
    • Sapkınlık olmuyormu bu ?

• ...sapkınlığın tanımı biraz muallak...dedelerimiz, ninelerimiz gibi mi yapalım ?...karanlıktamı, gözlerimizi kapayarak mı ?...cinseliği yaşayacaksam sınırsız, aydınlıkta, yüksek sesle, bağırarak, yalın ve varmak istediğim yerin zirvesinde yaşamak isterim...zirvede

• ...hep bildik pozisyonlar, hep bildik sözler, hep bildik mekanlar...ağızdan çıkan bir söz bile insana orgazm'ı yaşatabilir...Kışın ıssızz bir plajda...gece gar'ın en kuytu köşesindeki bir tren vagonunda...kat otoparkında..

• Çıldırmış olmalısın, daha ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • sen gerçekmisin ? :)

0|0
    0|0
  • süpersin ya bu ne tutku valla senin ne yapacağını bilmem ama burda olsan oooo

0|0
    0|0
  • Ne tür fanteziler deniyeceksiniz bakiym?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• neden olur mu degil olmuş bile baya sapıtmıssın sen yani :S

0|0
    0|0
    • Evet hiç hoş değil ama düşüncelerime engel olamıyorum

• Gizli kapaklı yapma gibimi akıl verene bak bir.

• bana degil kendine bak sen dusundugun seyler insanin kanini donduruyo kim dusunebilir kim kaldirabilir bunlari yaa o adamin senden sogumadigina dua et o arkadasindan iyi bi tokat yemedigine dua et ve bir an once normal dusuncelere donmeye calis seytana uyma yoksa kotu olucak benden soylemesi gerci olan olmus bile ne diyim Allah akil fikir versin

Yükleniyor...