Sevgilimle ilişkiye girmek istiyorum ama aklıma takılan bir şey var yardım eder misiniz?

sevgilimle ilişkiye girmeyi düşünüyoruz.. prezervatif kullanırsak hamilelik derdinden korunurmuşuz.. acaba bu prezervatif herşeyi korur mu? mesela bekareti veya kızlığımı korur mu? *

0|0
524

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• Evet güzel bir konuya değinmişsin hatta prezervatifi arkadaşın pipisine değil kafasına taksın aklnı korusun

1|2
    0|0
  • işte baban kullanırken koruyamamış o yüzden sen olmuşsun.

0|0
    0|1
  • Bekaret bozulur prezervatif olsa da.

0|0
    0|0
  • bekareti ve kızlıgı korumaz sadece hamile kalmanı biraz engeller eger ilişki anında yırtılma olursa spermler vajınaya kaçarsa hamilede kalabilirsin dikkatli olun öyle yapacagına ertesi günü hapı kullan daha iyi bence hiç olmazsa garantiye almış olursun kendını

0|0
    0|0
  • Ha kızım siz hiç kendinizi geliştirmez misiniz... Kendini seviyorsan , kendine saygı duyuyorsan yapma...

0|0
    0|0
  • bacım sen en iyisi girme hamile falan kalırsın bişeyden haberin yok ilişki diyosun

0|0
    0|0
  • Kafa bulmuyorsan soyluyorum bekareti biraz zor korur onun icin bekaret kemeri kullanman lazim o da sevgilini hasat eder :)

0|0
    0|0
  • Condom hamilelikten korur
    bekaretlikten korumaz

0|0
    0|0
  • korumaz aklın başında mı senin.

THE END...

0|0
    0|0
  • Yok daha neler poşet geçiriliyor altı üstü giren yine giriyo :)

0|0
    0|0
  • katıksız salak buna deniyor sanırım

1|1
    0|0
  • sorunu okurken işedim altıma gülmektenn sırf özenti gençlik olduk, kızım senin ilişkiyle işin ne git evine otursana, büyüğünce çok başını duvarlara vurucan bundan eminim

0|0
    0|0
  • He güli he korur la helva yaa :)))

0|0
    0|0
  • kukuna tuplayla duvar ördür sen.

0|0
    0|0
  • Ahh benim saf kızım^^ :D

0|0
    0|0
  • yap yap çocuksun nede olsa.. büyüdüğünde anlarsn her şeyi o zamanda kafanı vurursun duvarlara..

0|0
    0|0
  • Dünyada bir fazlalık olduğunu biliyorsun, değil mi?

0|1
    0|0
  • Sende hamile kalacak beyin yok ki beynin hamileligi kaldrmaz o oglanda kullanir durur :)

0|1
    0|0
  • Saçmalama tabikide korumaz :)

0|0
    0|0
  • Ciddimi sordun bu soruyu..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 5

• ohooo kızlığı koruyan prezervatif :D

aslında çok ilginç bir düşünce. yakında bunu da üretebilirler :D

şaka bir yana hamilelikten bile %100 koruma garantisi yoktur. dikkatli olmakta fayda var. siz acele etmeyin bence biraz daha bilgi sahibi olun bu konularda

0|1
    0|0
  • hayır bekareti korumaz ama hamile kalmanı engeller.

0|1
    0|0
  • O. o ucarsin bebegim. d

0|2
    0|0
  • senin yaşın kaç güzelim. 14-15 falan mısın ciddi ciddi soruyorum.

0|1
    0|0
  • bence sen önce bir büyü

0|1
    0|0
    • bu galiba sazan. avi :D

Yükleniyor...