Yapay kızlık zarını deneyen var mı?

İstemeden ilişkiye girmiştim ve denemek istiyorum. Kullanan var mı zararı var mıdır jinekoloğa da danısıcam zaten. Zar kafalılara en iyi çare bu

0|0
716

En İyi Erkek Görüşü

• Madem namus iki Bacağın arasında değil diye savunuyorsun o zaman savunmanın devam et derim.. Evlenecegin adama sen ilk değilsin, ama korkma ben namusumu koruyabilirsiniz dersin.. Tercihlerini beni ilgilendirmez ama zar kafalı demen kendini yansıtmış..

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• ilk önce yapay beyin al bitane bedava..

2|1
    0|0
  • ya zar bakınacağına zarı dert etmeyecek birilerine baksana daha kolay olur eminim. Madem zarı sıkıntı edenlere karşı sıkıntınız var neden onlarla evlenmeyi düşünüyorsunuz . Ben hala anlam verebilmiş değilim. Neden saygı duymuyorsunuz o insanlara.

2|1
    0|0
    • Dert etmeyen yok ki. Turk kizi denince zar olmazsa olmaz onlarin gozunde.

• her zaman ki yapılan tartışmalar olacak ama ettiğini bulursun , ne ekersen onu biçersin , tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş gibi atasözleriyle pekiştirebiliriz bu konuyu. İlerde ciddi bir evlilik ve saygı , sevgi görmek istiyorsanız kendinize hakim olun derim ben. İstemeden oldu diyorsun bu yazdıklarım sırf senin için değil. İnsan eline , beline , diline hakim olmasını bilmeli.

• sende hem zar yok hem kafa :)) üstelikte sahtekar sahte zarla masum ve ALLAH inancı sağlam birinin günahına gireceksin birdeeee seni taksim meydanında taşlamak lazımmmm :)

2|1
    0|0
  • şişmelerde bulunur assdfgfg

0|0
    0|0
  • istemeden ilişkiye nasıl girilir? tecavüz e mü ugradın yani ?ayrıca yapay zar düsünüyorum diyosan hoslandıgın cocukta zar kafalı belli ki bu bi secilim meselesi ki böyle habitat yasıyo isen zar kafalı diyecek kadar git cocuga söyle ki unutmayın hersey yerle bir oldugunda eger aldatmıslıgın veya bilgisi dısında onu kandırmıs oldugun bi mevzu varsa sen gecmeden ebediyete esine senden rızası olup olmadıgı sorulucak bana kız arkadasım bunu yapsa asla razı olmazdım

0|0
    0|0
  • o zarla kahvede tavla bile oynanmaz canım:)

0|1
    0|0
  • istemeden ilişkiye girdin madem düşündüğün adamı dolandırmanın ne anlamı var?

1|1
    0|0
    • Kesinlikle haklısın... ZAR kanalları die bir de dalga geçiyor..

• bize istediğin kadar örümcek kafalı de fakat sen yinede dürüst ol belki seni o şekilde kabul eden berkcanlar çıkar :)

• ya merak etmeyın zatebn ülkemızde netten satılanların hepsı sahte çin malı japon malı dıye kakalıyorlar ben doktorum bana saglık ocagına bır cok hasta gelıyor bunları soruyor kullananlar var anlatıyor turkıyede orjınalı yok bu ürünün ama bazı hastalarım bır yerden orjınal bulmustu oda netten degıldı bır yerden sıparıs verıyorlardı ordan aldıkları orjınal cıkmstı işlerını görmustu yanı orjınalını kolay kolay bulamazlar herkes sakin olsun :)

• zar kafalılar!... sen hangi kafadansın ...

2|0
    1|0
  • allah sahte zar kullanan kızlardan korusun beni.

1|0
    0|0
  • eğer evlenseydim kuvvetle muhtemel denemiş olurdum herhalde artık bakire kalmadığına göre :D

0|0
    0|0
  • Ketçap sık

0|0
    0|0
  • ben denedim sevmediğm ne bileyim tuzu az geldi. biraz daha pişmeliydi.

0|0
    0|0
  • yapay kızlık zarları vardır tabikide evlenmeden 2-3 gün önce operasyonla yerleştirilir.

0|0
    0|0
    • Bunlar pakette satiliyor otuz dak once konuluyormus

• poşette satılıp 30 dakika önce koyar ve tam oturtamazsanız olacakları düşünün :))

• kafalarımız zarlıdır yani namusludur ;)

2|0
    0|0
  • Yuhhhhh diyorum susuyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• madem yaptın tamam ona saygım sonsuz tercih meselesidir bu.benim sana saygı duyduğum gibi sende kendine saygı duy ve yaptığın şeyin sonuna kadar arkasında dur.durmadığın gibi de millete zar kafalı diyorsun.sen böyle düşünürsen farkın olmaz diğerlerinden.

1|2
    1|0
  • ben doktorum kızlar bı cok bayan bana bunları soruyordu Türkıyede netten satılanların hepsı sahte çin malı işe yaramaz ve japon malı dıye satıyorlar cok salakca bır boya var ve rengı cok komık cıkıyor yanı cocuk bıle ınanmaz ama bir tüyo vereyım bazı hastalarım bır yerden orjınalını bulmus almıstı oda nette satılmıyormus ama öyle demıslerdı bırınden geıtırtıyorlardı o aldıkları orjınalmıs ve işe yarıyormus yanı sonuc olarak ülkemızde netten satılan hepsı sahte boşa paranızı çöpe atmayın orjınal satan yerden almadıkca beş para etmez rezıl olursunuz haberınız ola

0|0
    0|0
    • Desene doktor siz durust erkeklerin hali duman baksana erkek bakirligi ni ispat edemez ama kadın yapar yapar sonra bir zar tamam içi bozulmuş bu insanların zarı bozulsa ne olur...

• Doktora danışmadan bir şey yapma

0|0
    0|0
  • Sonuc ne oldu kullandin mi lutfen cevp yazarsan sevinirim

0|0
    0|0
  • Kullan orjinalini alirsan bir sey olmazmis müstahak onlara kandirilmak verebilecek her kizla yat yat sonra kiz iste yok yaa aileniz terbiye ogretmemis size yani ogretigi din anlayisi terbiye, alacaginiz gelinin terbiyesiyle sinirli hahaa cok sevindim boyle bir seyin ciktigina kiz olmama ragmen.

2|0
    0|0
    • Uzulurim uzulurum sadece dini icin daha hic bir kizla olmamis erkeklere uzulurum okadar . Onlarin sayisida oldukca az ve belki cogu ilk firsatta...

• sanırım bu ürünü bende kullanacağım herkes eleştiriyor ama bazen çaresiz kalabiliyosunuz.ben 8 yaşımda komşumun tecavüzüne uğradım sessizliğimden korkmdan kimseye söyleyemedim . evlenicek yaşa geldim evlilik üzere görüştüğüm kişilere konuştuğum zamanalr anlatmaya çalıştım olmadı olmuyor beş para etmeyecek insanlar seni yargılamaya kalkıyor ne yüzünden zar yüzünden . ben olan bişeyi kaybettim benden çaldılar . konuşmaya lüzum görmüyorum artık çünkü insanlar çok anlayışsız. bugün kabul etse yarın ilk fırsatta ilk kavgada yüzüme vurulacak olduğunu biliyorum ben bu stresi yaşıcama karşımdakini kandırma yoluna gideceğim çünkü bunu hakettiklerini düşünüyorum artık . hayatıma devam etmek için buna ihtiyacım var ben geldim 26 yaşına üstünden geçmiş 18 yıl . ben bunu aklıma getirmediğim bir gece yaşamadım uykusuz sabahladığım günler oldu ne yüzünden kendini bilmez bir erkek yüzünden. artık uykularımın kaçmasına izin vermicem ne ediyosa erkekler kendine ediyor bunu tecavüzcülere ve evlenmeyeceği insanlarla birlikte olan erkek için diyorum .onlar böyle davranmasalar böyle de kandırılmazlar .

8|0
    1|0
    • benim arkadaşım da bu üründen kullanmayı düşünüyo o da sizin gibi küçük yaşta tecavüze uğradıı.

• O ne ya? Daha neler duyacağım şu sitede çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...