Neden kızlık zarı dikimi bu kadar araştılıyor?

google kızlarsoruyor girmek için kızl yazdıgımda direk kızlık zarı dikimi fiyatı falan çıkıyo demek ki çok bakan var ben bu şekilde oluşturuldugunu biliyorm . ülkemizde bekaretini kaybeti için bu kadar çok pişman insanmı var aramızda bekaretini kaybetti için pişman olan kızlar var mı ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Kızlık zarı diktirmenin tek nedeni özgür cinsel hayatın olmaması.Kadınların hala namus adı altın da şiddet görmesidir,öldürülmesidir.Erkekler istedikleri haltı yesin onunla yatsın bununla kalksın sonra evleneceği zaman namuslu kız istiyorum ben desin.Aile baskısı,mahalle baskısı denilen olay kızlarımızın kızlık zarını diktirmesine neden olur. Sen her haltı yerken uçkuruna sahip çıkamazken başka birinden kendine sahip olmasını isteyemezsin.Bu zihniyet sürdükçe siz erkekler karılarınıza ilk defa sizin dokunduğunuzu zannedeceksiniz.Ya herkes kendine sahip çıkacak evlenmeden cinsel ilişki yaşamayacak ya da özgür cinsel yaşam olacak.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• ne pişmanlıgı onlar kendini birine kakalamanın peşinde

3|3
    1|0
  • Bi dünya kızla yatıp , bakire eş isteyen erkekler yüzünden bayanlar bu duruma bas vuruyor ... Bende pısmanım ama yapacak bıseyım yok ...

0|0
    0|2
  • sevdiğim kişiyle beni sevenle yaşadım bunu ve kesinlikle pişman olmadım bu çok önemli birşey ve sorumluluğunu, değerini bilerek bunu yaşıyorsan sorun yok önemli olan kendini kandırmamak

0|0
    0|0
  • Bir insanla sevginin dışında bir sebeple -nişanlandım, evleneceğini söyledi gibi gibi- birlikte olup bekaretini kaybederse, ilişki bittikten sonra pişmanlık çok doğal bir şekilde yaşanır. Pişman değilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çünkü Türkiye'de çok aciz insan var, insan yaptığı şeyin arkasında duramıyorsa, karşısındaki insana kendisini olduğu kabuk ettiremiyorsa bu yola başvurur.

0|0
    0|1
  • Pişmanlık değilde evlenecekler ise ve kızlık gitmiş ise diktirme çabalarındalar ama tabi eskisinin yerini hiçbirşey tutmaz erkek anlar bence boşa çaba bence onlarınki adet yerini bulsun icabıdır.

0|0
    0|0
  • çünkü herkes namuslu arıyor ayrıca sen bi patlatta gör ebenin a*********

0|0
    0|0
Yükleniyor...