İçki, sigara kullanan erkekle ilişkiye girince hastalık kapılır mı?

esim icki sigara kulaniyor bide Cilt kepeklenmesi var kasiniyor o yüzdede. yasi olgun 50 yasinda
bir yilki hic cinsel iliskiye girmemisti benle
bugün nolduysa istedi bende yok diyemedim
icime bosaldi ve üc saat sonra halsiz hisettim kendimi hastalikmi kaptim spermininde ickisi var sigarsi var

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır.

Sizin takıntı yaptığınızı düşünüyorum. Bunların cinsel hastalık ile alakası yoktur. Normal hastalıkla da alakası yoktur.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Belki bir rahatlama hissetmişsinizdir veya yormuştur bu kadar zaman aradan sonra ilişki yapamak içki sigara alakası olmaz. Cinsel yoldan bulaşan hastalıklarda bu kadar çabuk etkisini göstermez.

0|0
    0|0
  • bulaşıcı bir hastalık varsa mutlaka cinsel yolla geçer. ama içki sigara bir etken değil. onunla opusmek leştir ya ıykkk. içki sigara nefret ederim :/ yorgunlukta. halsiz dusmussundur. gerci adsm 50 yaşında ne kadsr yorabilir :D

0|0
    0|0
    • ya bide penisine yag sümüs oral yap diyor git yika dedim yikamiyorda öyle inat bende onla iliskiye girmek istemiyorum 11 ayki gel yapalim dememisti dün nolduysa istedi baktim ciddi istiyor karnimi doyuruyor diye bise demdim yoksa genc erkekler varken kim nedecek marugu her sey madiyat iste

• yani oyle tabi. arada katlancaksın. gençlerle takıl ;)

• kapsan bile bu kadar erken etkisini göstermez senin bu durumun biraz eşinle isteksiz yapmaktan kaynaklı sanki

0|0
    0|0
  • Pisikolojik baska bir sorun etki etmistir. veya ilişki seni yorgun dusurmustur.

0|0
    0|0
  • hay senin beynine

0|0
    0|0
  • Beni ekle özelden cevaplayım

0|0
    0|0
  • Cigeriyle iliskiye girmediysen sorun yok

0|0
    0|0
  • sen kac yasındasın?

0|0
    0|0
    • ben 36 korkuyorum yani

• nebilim 14 yilki evliyz 70 kere seks yaptik anca
      yasli iyi olmuyomus gözüm simdi genclerde hep

• 14 yılda 70 kezmı yuh senın kocada ıs yok demedı deme bı dahada 50 yasındakı kocakafalılara takılma yazık guzellıgıne

• Sizi buraya seçerek gönderiyorlar heralde

0|0
    0|0
  • alakası yok bence sen uzun zamandır ılıskı yasamadıgın ıcın olabılır

0|0
    0|0
  • kafa yapmayın yaa

0|0
    0|0
  • amma cahilmişsin. ama baya yangının gitmiş. nasıl dayandın 1 yıl erkeksizliğe gençsin çekicisin.

0|0
    0|0
  • Ne güldüm ama ya... sanırım üzerinden tır gecmiş senin

0|0
    0|0
    • yani güldün ama her sekil hastalik kapila bilir made kulanan insanlar da sperminde hastalik ola bilir

• Kapılır sakın girme.

0|0
    0|0
  • yakında bu şurada yaşıyor havası hormonlu benle yattı acaba hastamı oldum sorusu ile karşılaşırsam hiç şaşmam :(

0|0
    0|0
    • e doktorlar bile her gün birsey cikariyor birgün süt icdiyorlar öbürgün kanser yapiyor diyolar
      simdide siyah cay iccin diyorlar saglikliymis yakinda doktorlarda cinselik zararli diyecek bak gör

• tatile gitmistik benimki icti sizdi ne geze biliyordum ne bisey
      üstüme hos birseyler giyindim ciktim öyle basladi tanistik

• hmm anladım şu an sen 36 yaşındasın sanırım doğrumu? eh en istekli oldugunuz zamanlar güzelsen zaten boş kalmazsınya ihtiyacını giderirsin kesinlikle :) 50 yaşında eşinin pili bitmiş sanırım artık daha gençlerle takılmalısın :)

• Ergenleri almayaın şu siteye

0|0
    0|0
  • sizin yaşınız kaçtı?

0|0
    0|0
  • Arkadaş akıllı salak demeden herkese çoğalma imkanı sağlıyolar sonra sorulan sorulara bak..

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• içki sigara ne alaka? eşin başka kişilerle de ilişkiye giriyorsa onlardan kapıp sana bulaştırmış olabilir. ama bu gün oldu diyosun aymnı gün belli olmaz zaman geçmesi gerek

0|0
    0|0
  • en kötü ihtimalle biraz dumanlı görürsün...

0|0
    0|0
Yükleniyor...