Bakire olmayan kızlar cevap verir misiniz?

Burdaki soruları görüyorum da mast. yaparken parmağını sokmadığı halde yırtıldığını , kan geldigini soyleyen var. bir arkadaşım onun vajina dudaklarının ilk kez ayrılmasyla girisinde oluşmuş bir hasar sonucu geldigini , kızlık olmadgini söyledi madem öyle o zaman esnek zarlılar da da kanama olması gerekmez mi? Nasıl bir yapıda bu zar , ne kadar içerde? Gizli açık. Bakire olmayan kızlar veya daha önce bakire biriyle birlikte olmus erkekler cevaplayabilir mi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben bakireyim ama doktorum cevap verebilir miyim? Tıpta hymen zarı denilen kızlık zarı labium minuslardan yani vajinadaki küçük dudaklardan itibaren 1 ya da 2 cm geridedir. Hatta aynaya bacaklarını çok ayırıp bakarsan bazen görülebilir de. Yani sanıldığı kadar çok içeride değildir. Birçok çeşidi vardır. Bazılarında zarın ortasında geniş bir delik olur. Bazılarında zerın heryerinde küçük küçük delikler bulunur ama zar mutlaka deliklidir. Deliklerin şekli büyüklüğü kişiden kişiye göre değişir. Adet kanı bu deliklerden geçerek dışarı atılır. Bazılarında zar çok esnektir. İlk ilişkide patlamayabilir de. Bazılarında ise çocukken oraya çok sert bir darbe almıştır zarı patlamıştır haberi bile olmayabilir zarım var zannedebilir. Düşük bir ihtimal ama böyle gelenler de var.

1|0
    1|0
    • Teşekkür ederim cevabınız için. Anladığım kadarıyla kişiden kişiye değişiyor.

• evet zar yapısı kişiden kişiye değişir. Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

• Kanın gelmesi yalnızca kızlık zarının yırtılmasıyla değil, zedelenmesiyle de olabilir. Esnek zarlarda, zarın esnekliğine göre değişse de, genelde kanama olur. Kızlık zarı vajinal girişin biraz ilerisinde olmakla beraber kolayca zedelenmeyen ve bazı durumlarda uğraşılsa dahi yırtılmayan bir zar. Kişininn zarına göre değiştiği için, kendi zarınızın türünü ancak çeşitli incelemeler sonucunda, bir doktor söyleyebilir.

1|2
    0|0
  • parmağını sokmazsan çok zorlamazsan bişey olmaz. ayrıca ağzı oolan konuşur her söylenene inanma nerden biliyosun arkadaşının neyi nasıl yaptığını? yani bişi olmaz sonuçta

0|0
    0|0
    • Kendisi söyledi. Bence de saçma. O kadar kolay bozulan birsey olsa bekaret simgesi olmazdı. O kadar hassas olsa düşünce bile yırtılması gerekirdi.

• Vajina deliğinin 1 cm içerisinde diye duymuştum yanlış hatırlamıyorsam. Esneklerde de kanama olur bence ama bende çok çok az pembe bir kan geldi

0|0
    0|0
    • Peki esnek miydi zarın yanlış anlama lütfen sadece merak ettim. Yoksa zar yırtıldıgı halde mi o kadar kan geldi?

• Valla orası da çok karışık ben bile anlamadım 2 yıl geçti. Biz arkadan yapmayı denemiştik ilk ilişkimdi kan o zaman geldi akşam farkettim bende. Acaba yanlış mı yaptık diye düşünürüm hala. Ama galiba o kızlık zarımın delindiği zamandı çünkü ondan sonra hiç kanama olmadı bende

• Anladım. Bence de kızlık zarındır. Teşekkür. ederim canım. :)

Yükleniyor...