Biseksüellik hakkında derin bilgisi olan var mı?

Biseksüellik hakkında derin bilgisi olan var mı? sorun olarak gören kişi siz ce nasıl iyileşebilir? buyrun fikirlerinizi alalım

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Biseksüel eğilimleri sorun olarak gören bir insan bu eyilimlerden uzak durmak için psikolojik yardım almalıdır. Aksi takdirde bu insanın sosyal hayatını, arkadaşlıklarını ve ilişkilerini ciddi yönden etkileyebilir. Bir psikologa, veya daha ciddi bir boyutta ise psikiyatriste görünmenizde fayda var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cinsel yönelim değişmez, var olan bir yönelim hep öyle kalır, ancak kendilerini bastırabilirler, cinsel davranışlarını etkileyebilirler.
    Biseksüellik, homoseksüellik de heteroseksüellik gibi normal karşılanmalı.. Her insan bir olmuyor, bu tür farklılıkları kabul etmek gerek. Sapıklık derecesindeki heteroseksüel bir erkeğin homoseksüellere aşağılayıcı sözler savurmaları onun seviyesini gösteriyor, komik ve değersiz insanlar olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • her iki cinse de cinsel olarak ilgi duyma demek. bence çoğu sorun olarak görmüyordur sorun olarak görüyorsa psikoterapi almalıdır ama kolay değil yani düzeltmek zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Eger bir sıkıntın varsa Allaha sığın derim. Allah katinda o dilemedikce cozulmeyecek hicbir zorluk yoktur.

Inancinin oldugunu varsayarak soyledim.

0|0
    0|0
    • bana bir genç danışmaya getirilecek. nabız yoklamak istedim. inancım var şükür ama hasta değilim can :)

• Anladm :) nasıl bir yol izliyeceksin yanina gelen kisi icin.

• Biseksuel iki cinstende etkilenmek
    yani hem kadin hem erkek
    Kadinlara kendini daha cok verebilirsin ama tamamen duzelme olacagini sanmiyorum bu dogustan elir utanilacak sıkılacak durum degil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...