Eşimde bir tuhaflık var ama ne?

Gayet bakımlı bir bayanim ama yeni evliyiz ve esim yanasmiyor. "Anneme gidelim, sonra yapalim, yok boynumdan öpme" bahaneleri bunlar. Beni iliskiye hazirlayamiyor diye canim cok aciyordu doktor ilac verdi. Normalde erkekler onu geciktirici olarak kullaniyormus ama erekte hali bozuldu diye ilac uyusturdu dedi. Hep yarim dakika icerisinde iliski bitiyor ama beni sucluyor. Bes dakika icinde bes defa
... oluyor parca parca. "Ben gucluyum normal erkek bu kadar yapamaz" dedi. Ne demeye calistigimi anliyosunuz sanirim kandiriliyor muyum? Esimdeki bu tuhaflik ne olabilir?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Eşinin tecrübesizliği varmı. İlk defa seninle mi olmuş. Veya ön sevişme bilmiyor herhalde. Birde sende ilişki öncesi bir korku çekingenlik varmı. Yani seni ilişkiye hazırlayamama sebebi olarak. Yarım dakika içinde ilişkinin bitmesi erken boşalma dır aslında. O ilacı kullanmadan, geciktiricili prezervatifler var. Onu deneseniz. Bazen sırf zevk olsun diye kullanıyorum. Beş dakika için peş peşe 5 defa olması da zaten erken boşalma olayıdır. Boyacı küpü değil ki bu. Sorun eşinde sanırım fakat bir ihtimal daha var. Onu burada yazmak istemiyorum, özelden mesaj atayım. Mesaj atarsan bana yazayım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• eşinin kuş ötmüyor hacı

0|0
    0|0
  • yüzüne hatalarını vurma sakın.. psikolojisini çökertme iyice.
    hiçbir şeyi aceleye getirmeyin yatakta ilk önceleri. yavaş başlayın ve öyle devam edin bir süre..
    kocanda büyük ihtimalle, seni tatmin edememe korkusundan dolayı heyecana bağlı erken boşalması var.
    endişeli adam anlayacağın.
    biz burada ne kadar konuşsak boş, uzman bir psikoloğa giden ilaç almadan da işleri yoluna koyarsınız umarım.
    geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • pis filan mısın acaba belki tiksinmiştir senden

0|0
    0|0
  • Ben anlamadım kanks esının kafasına bısıyle vur

0|1
    1|0
  • Eşinin pisikolojik sorunları varrrr. oldukca da ciddi.. iktidarsızlık sorunu yok ıse pisikologa gidin.. ve adamı biraz överek egoalrını şişirmeyi dene.

0|0
    0|0
  • Becerememe koyuyordur kocana. Bence anlayışlı davran, üstüne gidersen onu bunalıma sokarsın.

0|0
    0|0
  • heyecan, psikolojik nedenler vs. vs.
    zamanla düzelir.

0|0
    0|0
  • erkekn boşalma sorunu var desene seninle tam beraber olamadan çok boşalmak değil de seksi yapıp uzunca öyle yapmak önemli bence

0|0
    0|0
  • El yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış... benim bir ilişkim 1 satten önce bitmiyor. Saatlerce gidip geliyorum kan ter içinde kalıyorum. Eşin ben güçlüyüm demiş haha güldürdü beni yaaa... sanırım eşin işi bilmiyor

0|0
    0|0
  • Piskologa git en iyisi en iyi sekilde yardim alirsin biz ne kadar konussak dogru bildigimiz yanlislar olabiliyor

0|0
    0|0
  • Gercekten tuhaflik var. burada en fazla geyigi yapilir bence bir doktora gostertmeyi dene

0|0
    0|0
  • erken boşalma var eşinde sexte en önemli şey kadını uyarabilmektir kadın ıslanmadan girerse zaten acır.

0|0
    0|0
  • yuh yarım dakka nedir ya

0|0
    0|0
  • yeni evliliklerde normaldir hep.

0|0
    0|0
  • eğer ilk sen onun için tecrübesizlikten kaynaklanır kendini kontrol edemiyordur, sevişmeyi bilmiyordur olayı hemen gir çıka bağlıyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• erken boşalma sorunu var gibi duruyo çok üstüne gitme ters tepebilir. sık sık düzenli olarak ilişkiye girin böle düzelebilir. düzelmezse doktora gidin

0|0
    0|0
  • Sakın suçlama, yediremez kendine.
    Alttan al.
    Kendi yaptıklarını bi' gözden geçir. Sorun bulamıyorsan al otur karşına, konuş.

0|0
    0|0
  • boşalma sorunu var mı? penisi ufak mı?

0|0
    0|0
  • güclüymüs müs :D güldüm vallahi
    esinde tuhaflik yok güzelim
    seni tatmin edemiyor diye egosu cökmüs sadece
    gecer.. daha yeni evlisiniz
    ama egosunu pohpohla biraz kendine gelsin
    sonra iyice kabuguna cekilir garibim

0|0
    0|0
    • yoksa iyice kabuguna cekilir*

• Adapte olamıyordur