Sünnet olmasak daha mı iyiydi?

Sünnetsiz penisin ilişkide daha çok zevk verdiği söyleniyor. Ne düşünüyorsunuz? Kızlar sizin düşünceleriniz nedir?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu yalnızca bir söylenti değil, bu bilimsel bir gerçek. Sünnet derisi, penisin iç tarafında bulunan ve ciddi anlamda hassasiyet sağlayan bir yeri çevreliyor. Böylece bu deri iç çamaşırıyla veya herhangi bir kıyafet ile temas içinde olmuyor, hassasiyetini kaybetmiyor. Ancak sünnetten sonra hassasiyetini zamanla kaybettiği için mastürbasyondan ve cinsel birleşmeden alınan zevk, sünnetsiz alınan zevke göre daha az oluyor.

Her ne kadar erkeğin orgazmı için gerekli olsa da, estetik bakımdan bence hoş durmuyor. Bu durumda benim tercihim sünnet olmuş birisiyken, bunu bir beklenti haline getirmek bencillik olur.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sünnet tıbben gereklidir. Sünnet olmayan erkekler yetişkinken glans penis iltihaplarına ve penis kanserlerine yakalanmaktadır.

0|1
    0|1
    • penis kanseri 1000 de 1 görülen çok nadir bir hastalık

• penisi ilgilendiren kanserler demek istedim bikaç çesidi var

• bu doğru ama bu erken boşalma problemini arttırır. sünnet yanlış yapıldığında kesilmesi gereken kısım az kesildiğinde bile erken boşalma problemini arttırıyo. tam tersi fazla alındığında da dediğin gibi zevk almama boşalamama sorunları olabiliyo. işin ehillerinin yapması lazım. hijyen ve sağlık açısından da çok gerekli. özellikle partner bayanın sağlığı için

0|0
    0|1
    • erken boşalma sünnet olanlarda daha fazla akıllım.. penis kesilerek kuvvetten düşünce fazla dayanamıyor :)

• gerçekten penis kesiyolar gibi konuştun :P prepisyum denen ince katlantı kesiliyo sadece neden kuvvetten düşsün? gücüyle kuuvvetiyle bir ilgisi yok ki. benim bilgilerime göre prepisyumda duyu hissi fazla olduğu için eksik kesilince erken boşalmanın arttığı fazla kesilince zevk alamama sorunlarının ortaya çıktığı. bizzat bir cerrahtan duydum. ama eğer bir komplikasyon olarak nadiren öyle bişi oluyosa da bilemicem

• Biz o kadar acı çekiyoruz ağdaydı doğumdu vs sizde sünnet olunca yani -.-

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu kararı bana bıraksalardı , sünnet olmazdım.

Nasıl var oldu isem öyle devamlamak isterdim.

0|1
    0|0
  • Sünnetin doğal bir prevezertif olduğunu biliyormuydunuz sünneti erkeklerin sünnetsizlere göre cinsel hastalıklara yakalanma oranları %75 dir veya öyle bir şey tam hatırlayamıyorum

0|0
    1|0
Yükleniyor...