• Sor
  • Bence

Penisten kan gelmesi nedir?

Arkadaşlar nişanlımın penisinden kan geldiğini öğrendim. Bana söylemek istemedi, bir süre de sakladı hatta. Öğrendikten sonra, şimdi bir şeyinin olmadığını, eğer hastaneye gitmeseydi çocuğunun olmayacağını söyledi.arkadaşlar bu hastalığın adı nedir biliyor musunuz ? basınıza geldi mi ? eğer biliyorsanız 3 ay içinde geçer mi bu hastalık ? sevgilimin 3 ay önce olmuş ve belki hâla geçmemiştir beni korkutmamak için söyleyememiştir diye süphe kaldı aklımda. nedir bu ?

Güncellemeler:
Doktora gitti ve bana dediği şu ; şimdi birşeyinin olmadığını, eğer gitmeseydim çocuğum olmayacaktı dedi. Sizce 3 ay içinde bu hastalık geçmiş midir eğer hastalığı biliyorsanız ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kanlı idrar mı var?Penisten kan geliyorken derken kanlı idrar mı acaba?

• çok bir şey söylemedi, kan geliyordu dedi sadece ve hastalığı neyse tedavi edilmezse çocuk olmasını engelliyormus

• Öncekileri Göster
    • İltihap olabilir işte.Sorun yapmana gerek yok.

• peki teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• bu ciddi bi sorun olabilir bi doktara gidin en kısa sürede bence

• Böbrek taşı düşürmüş olabilir. O taş böbrekten düşerken kanalları çizebiliyor ve bu da o kanallarda kanamalara neden oluyor. Çocuğum olamayabilirdi dediğine göre büyük ihtimal sperm kanallarında kanama vardır. İlaçla veya cerrahi müdahale ile tedavi edilen bir durum. Ayrıntılı bilgim yok ama geçti diyorsa geçmiştir heralde

• teşekkürler

• sperm tahlili iste evlendikten sonra dönüşü olmaz

• evlendikten sonra dönüşü olmaz derken ?

• adamın testisinde solrun var ve sana söylemedi evlendin çocuk olmuyor ne yapacasın
      yoksa gizlice başkasındanmı yapacaksın çocuğu
      evliliği en güzel yanı ve ayakta tutan çocuktur.
      bunu bilerek yap ne yapıyorsan

• Çocuk olmuyorsa neden başkasından yapiyim, Allaha şükür o kadar karaktersiz değilim.
      Çocuk dünyanın en güzel şeyi elbette, olmuyorsa yapacak bir şey yok. Dünyanın sonu değil, çok çocuk istiyorsak evlatlık alırız onlar önemli değil. Ben sağlığı için endişeleniyorum.

senin sevdiğinin çocuğu olmadığında başkasından mı yapacaksın çocuk veya evlilikten vazmıgeçeceksin ayıp.

• Sorun ciddidir ondan doktor gereken açıklamayı yapmış..

• Bence en kısa zamanda doktora gitsin.Ciddi durumlar olabilir.

• Doktora gitti, işte şimdi bir şeyinin olmadığını eğer gitmeseydi çocuğum olmayacaktı dedi.

• Öncekileri Göster
    • şeyini mi aldılar derken :S
      ilaç tedavisi .

• anladım bir sürü var, en iyisi kendisinden bilgi almam. çok teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• en kötüsünden başlayalım mesanede tümör olabilir bunda kanama olur . en iyi ,ihtimal idrar yollarında enfeksiyon vardır ikisininde tedavisi var geçmiş olsun

• teşekkür ederim, tedavi edilebiliyor değil mi bunlar

• mastırbasyonda kendini çok zorlamışsa kan gelebilir diye duymuştum

• alakası yok onla

• Öncekileri Göster
    • link veremiyorum malesef

• peki teşekkürler

Yükleniyor...