Penisten kan gelmesi nedir?

Gizli Üye
Arkadaşlar nişanlımın penisinden kan geldiğini öğrendim. Bana söylemek istemedi, bir süre de sakladı hatta.

Öğrendikten sonra, şimdi bir şeyinin olmadığını, eğer hastaneye gitmeseydi çocuğunun olmayacağını söyledi.

arkadaşlar bu hastalığın adı nedir biliyor musunuz ? basınıza geldi mi ? eğer biliyorsanız 3 ay içinde geçer mi bu hastalık ? sevgilimin 3 ay önce olmuş ve belki hâla geçmemiştir beni korkutmamak için söyleyememiştir diye süphe kaldı aklımda. nedir bu ?
Güncellemeler
+1 yıl
Doktora gitti ve bana dediği şu ; şimdi birşeyinin olmadığını, eğer gitmeseydim çocuğum olmayacaktı dedi. Sizce 3 ay içinde bu hastalık geçmiş midir eğer hastalığı biliyorsanız ?
Penisten kan gelmesi nedir?