Lezbiyenlik ve gaylik hakkında...

Genelleme yapmak istemiyorum ama yinede yapacağım çünkü genel kanının böyle olduğunu düşünüyorum.Lezbiyen videolarını izlemek erkeklere zevk verirken gay videoları izlemek kızlara iğrenç gelir.Sizce bunun sebepleri nelerdir ? Sonuçta ikisi de hemcinsleriyle olan ilişki türü.Neden bu farklılık ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler bayanları bir başkası ile paylaşamazlar. yani izlediğimiz bir bayanı başkasının becermesi çoğu erkeğin zoruna gider. ama lezbiyen videolarında durum öyle değildir. sonuçta erkek yoktur orada.

gaye gelince iğrenç bir şey ııığğğğğ bu arada lezbiyenliğe iyi demiyorum. onların yaptıkları da iğrenç..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben p*rno izlemeyi sevmem ve genelde izlemem. ama bana erkek erkeğe olan p*rnolar iğrenç filan gelmiyor.

0|0
    0|1
  • kadın vücudu estetiktir, göze hoş gelir. erkek vücudu malesef öyle değil. erkek vücudu nasıl desem erkeksidir işte ve kadınlar onu öyle görmek isterler ama gay p*rnolarında erkek vücudu bütün erkeksiliğini ve çekiciliği kaybediyor. budur sebebi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bak şimdi normal p*rnoda bir maymun bir fıstık var.

Diğerinde iki fıstık var.

diğerinde iki maymun var.

Tercih sana kalmış :)

Şahsen benim 1. önceliğim ikincide sonra birinci üçüncü tercih yok zaten :)

Ben Lezbiyenlerden çok hoşlanırım çünkü fetih etmesi çok zor...

0|0
    0|0
  • İğrenç gören kızda sorun olduğu için olabilir bu. Lezbiyenlik bize zevkliyse gaylıkta onlara zevklidir heralde.

0|0
    0|0
  • Bana lezbiyenler zevk vermiyor mk o ne ole..

0|0
    0|0
  • + gay olanları anlamıyor

- bende anlamıyorum amk.ne öyle birbirlerine sokuyorlar.

işte fark bu !

0|0
    0|0
Yükleniyor...