Kapalı hymen (kapalı vajina) hakkında bilgisi olanlar bakar mı?

14 yaşında ameliyatla açtılar ama bekaretim gitmesin diye çok açmamışlar.bu doğrumudur peki? ilerde cinsel ilişki öncesi tekrar ameliyat gerekli mi birde ilişki normal olur mu?

Güncellemeler:
kızlar? yokmmu benden başka yaşayan bunu?
kızlar size soruyorum

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• ameliyatın hangi yöntemle oldun? ameliyattan sonra sonda koydularmı oraya? eğer koyydularsa kanr ilişkide sorun olmaz. yine de doktorunla görüş. çok da takma ya sonuçta sağlık en önemlisi orası kapalı yaşayamazsın ki ilerde eşine anlatırsın anlar seni. anlamıyosa da evlenme zatenn öyle bir adamla

0|1
    0|0
    • sonda loydular. peki ameliyat gerekir mi ilişki öncesi

• sonda koydularsa ilk ilişkide kanama olur o sondayı küçük bir delik açıp yerleştiriyolar ve tekrar kapanmaması için bir süre tutuyolar. böylece ilk ilişki de de kanama oluyo. yurt dışında bekaret önemli olmadığı için sadece orayı kesiyolar büyükçe ve o zaman ilişkide kanamıyo. senin ki kanar yani benim bilgilerim bunlar

Erkekler Ne Diyor 6

• kazağın ucundan makas atıp gerisini elle sökmek gibi bir şey sanırım. onlar bir miktar açmışlar gerisi gerdekte hallolur. sorun olacağını sanmam.

0|0
    0|0
    • zar kalınmış heralde.annem yalanı söylüyor doğrumu bilmiyorum ya

• atamam k bakma

• sen bilirsin. kimseyi yemedim daha buradan.

• sorun olmazz

0|0
    0|0
  • Biraz gitmiş olur sonrası da ilişkide gider zaten bir sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • İLK defa duyuyorum ALLAH Yardimcin olsun.

0|0
    0|0
  • yok böyle bişey yaa söz konusu sağlık ama kızlık zarı çok daha önemli malesef!!!

0|0
    0|0
    • ne diyorsun?

• kızlık zarına zarar gelmesin diye kapalı vajinanı tam açmamışlar diyorum sağlık daha önemliyken kızlık zarına daha çok önem verilmesini söylüyorum.

• kızlık zarı bir türkiyede önemli

• Bence bir doktora danışsan daha iyi.

0|0
    0|0
    • gidemem işte kimle gidicem ki?

• adet olamadım çünkü tam kapalıydı.ergenliikte ameliyat oldum biraz açtılar.

• Tamam gitmiştir. Takma kafana bu kadar paramparca olur ne demek ya ne bu bomba mı patlıyor zar bir milim bişeydir ve en fazla 1-2 damla kan akar :) Hicbişe olmaz. zaten ola olmuştur. İstedigin gibi takıl.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...