Sizce bu mastürbasyon yapmamaktan mı oluyor?

Ya bugün gitmem gereken yerler var. Sabahtan beri biryerdeyim. Ama yerimde duramıyorum. Durmadan tuvalete gidiyorum. Ama 2damla idrar ya çıkıyor ya çıkmıyor. Bu sene başladı bu umarım böbrek taşı vs yoktur. İltihapta olabilir. Ama sanki mastürbasyon yapsam geçecek gibi hiç fırsatım yok maalesef. Ne yapsam bilmiyorum. Su mu içsem bol bol. Pek içmedim hayatım boyunca. Yani cinsel organım sert gibi mastürbasyonla eski halini alacak gibi ama nasıl olur bilmiyorum. Tam anlatamıyorum işte bu hissi. Ne yapmalıyım?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• bence bol su ve çay iç idrar söktürür ama bu anlattıkların uzun zaman boşalamamaktan kaynaklı sıkıntı bence en son ne zaman boşalmıştın en yakın vc ye git ve doya doya boşal rahatlarsın suyuda ihmal etme

0|0
    0|0
    • Ya normalde günde 1 falan yapıyordum. En son bir 3-5 gün olmuş mudur bilmiyorum.

• Umarım ilerde artık :) İyi geldi mast fena olmadı bakacağız :)

• Rahatladigina sevindim su içmeyi ihmal etme yine

Erkekler Ne Diyor 13

• Çok su içmen sorunu düzeltmez.

0|0
    0|0
  • mast ile ilgili bir durum olduğunu sanmam ama psikolojik olarak böyle düşündürüyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Mastürbasyonsuzluk. Haha! Sekssizlik gibi olmuş.

Farkında olmadan insanları güldürebilen kimseler vardır ya hani. İşte sen de onlardan birisin.
    Daha çok örneği var, "Ya bugün 'gitmem gereken' yerler var. Sabahtan beri bir yerdeyim."

1|0
    0|0
  • İdrar gelmemnesi su içmediğinden oluyor.ama evet gerginliğin ve iki kelimede bir mastürbasyon , mastürbasyon demen "mastürbasyonsuzluktan" oluyor..biran önce mastürbasyon yap ve rahatla..

0|0
    0|0
  • Bol su içmemenden dolayı oluyor.

0|0
    0|0
  • Bol su ic idrar at birde mast dene ve gor dun bende de vardi ayni sikayet deneyim dedim mast bosalinca belki gecer ama gecmedi biraz olsun rahatladim sadece sonrasinda da idrara cikinca baya rahatlamistim bol su ic ve mast yap

0|0
    0|0
    • Sağol ya çok sağolun :) İnsan az çok tanıyor sanırım vücudunu :) Mast geçirecek gibi biraz. Geçen dayanılmaz bir yanma vardı hafifletti. Sonra su içtim uyudum geçti iyiki sıkı giyindim. Hayatıma artık suyu almam lazım. Çocukluğumdan beri 1-2 bardaktan çok içemem günlük yavaş yavaş 1 lt ye çıkaralım bakalım.

• Evet :) :)

• sert derken?
    erkekmisin sen :D

0|0
    0|0
    • Offff sadece erkeklerinki mi olur? Sert gerçek anlamıyla yani. Değişik anlatamıyorum tam

• bilemiyorum dene ve gör bence:D

0|0
    0|0
  • hmm sen ''çükümisin'' hastalığına yakalanmışın canım yaaa :D

0|0
    0|0
  • çok su içip sık sık lavaboya gidiyorsan bir şekerini ölçdür derim eczaneye belki şekerin yüksektir

0|0
    0|0
  • Kendini bana bırak :D:Ddd

Şaka bir yana su içersen tuvalete girmek zorunda kalırsın ve o zaman belki rahatlayabilirsin düşünceme göre.

0|0
    0|0
  • mast yap o zaman

0|0
    0|0
  • senin cinsiyetin ne

0|0
    0|0
    • Kız gördüğün gibi pembe soru :)

• ne bileyim sert falan yazınca

Kızlar Ne Diyor 4

• sık idrara çıkma vve çok az gelmesinin mast. yapmamakla ne alakası var? bol su iç doktora git sistit olmuşsun

0|0
    0|0
  • üsütmüşsün yahu !

0|0
    0|0
  • üşütmüşün sen

0|0
    0|0
    • Bilmem olabilir ya. İlk defa bu sene başladı. Geçenlerde başladı idrarda yanma vs vardı. Sonra geçti gibi oldu şimdi yanma yokta sık sık tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorum. Umarım su içmediğimden kaynaklı bir durum değildir. Üşütme olayıdır sadece :)

• mast. la alakası yok
    bence idrar yolu enf.

0|0
    0|0
Yükleniyor...