Gülmeyin lütfen, bir şey soracağım?

şimdi bu mastürbasyon olayı ne? benim bildiğim sadece kasılma oluyor oda 5 sn falan oluyor yani bir boşalma dedikleri nasıl oluyor o kasılmalardan sonra mi ve bakire bir kiz bosalirmi bosalirsa kizliga bir zarar gelir mi?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• O özel bir yer var vajinanin icinde, o yeri bulup orayi cok büyük zevke getirirsen squirt dedigimiz, islak olarak bosalma olayini gözlemleriz (genelde vajinanin icine girmek lazim o durumda, buda kizlik icin sorun :) ). Ama normal sürtüslyeerek 5 ya da 10 dk icinde zevke gelmen normal ama bosalma olayi olmayabilr islanma olablr hafifce, kizliga zarar gelmez icine bisey sokmadan dedigim gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bakire kız normalde regl oluyor dimi sorun olmuyor, vajinası ıslandığında gelen ıslaklıktanda sorun olmaz, tabi bir şey sokmazsa içeriye

0|0
    0|0
  • burdaki yöneticilerin kafasına göre soruları kaldırıp yorumları silme hazzını yaşadıkları bitür saçmalık...

0|0
    0|0
  • Boşalabilir ama senin dediğin masturbasyon yani kendini tatmin etme olayı sonrası orgazm. 5 sn süren orgazm oluyor. Bakire kız boşalırsa kızlığa bir zarar gelmez ve zaten kızlığını kaybedene kadar bir boşalma tam anlamıyla nasıl olur bilemezsin.

0|0
    0|0
  • su fılan cıktıgı yok mıllet sallıyor kasılıyor kız kendınden gecıyor bıraz sonra gerı duzelıyor zara gelırmı bılmem

0|0
    0|1
  • hic mi yapmadın sanki mast bilmiyomusun gercekten :D

0|0
    0|0
  • Sanırım sen yeni ergenlerdensin

0|0
    0|0
  • mast yaparken hemen boşalmazsan yani gelicekken yavaşlatır bırakır ya da uzatırsan daha derin orgazm olursun her yerin uyuşur birde sevdiğin biriyle yaparsan orgazmın en babasını yaşarsın bu sefer beyninde uyuşur

0|0
    0|0
  • Mast kendini cinsel açıdan tatmin yolu. Genelde elle kendini uyarma şeklinde zevk alınır. Belli bir şekli yok, ne kadar zevk alacağın, kasılma orgazm vs kişiye duruma göre değişir

Yaşın kaç? Merak ettim

0|0
    0|0
  • Yapma yapma emin ol senini gibi kızları baş üstünde taşıyoruz.
    Gözümüz gibi bakıyoruz.
    Hiç bilme bile kocan ayarlar onları :))

0|0
    0|0
    • Ahahaha çok güldüm buna ya. :))

• Çünkü bazıları abaza oluyor anasını satayım kız benden çok yapıyor :Dd
      ben o kıza nasıl güveneyim dimi.

• üstünden okşamayı dene ya da titreşimli bişiyi üstünden ama !!

0|0
    0|0
  • Zarar gelmez elini içine fazla sokmazsan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• e tamam orgazm denen şey o kasılma sanırım pek de zevkli bişey değil bence.

0|0
    0|0
  • Uydurma lan bal gibi biliyorsun masturbasyon u senden bendende iyi yaparsın

0|2
    1|0
Yükleniyor...