Cinsel isteğim azalıyor, bundan kurtulabilir miyim?

23 yasindayim ve cinsell hayatim bir senedir var ama ilk zamanlardaan beri hic gecmedi son zamanlarda beyaz bir sivi gelmeye basladi ve cinsellige karsi istegimin azaldigini farkediyorum. Bu donem ruh halim de bayagi karisik ki psikologa gidiyorum. Cinsellige karsi istegimin azalmasi psikolojimden dolayi mi yoksa bir sorunum mu var anlayamiyorum. Daha onceleri bir kac ay adet gormedifim ya da ayda bir kac defa adet oldugum olmustu ama bu son bir kac aydir duzenli oluyorum. Agriya penisle alakalidir diyorlar da bir senedir vajinamin alismasi gerekdi diye dusunuyorum. Sonunda ilk ve tek o oldu. Ondan oncesinde de oyle devamli mst. Yapan biri degildim ya da sexe cok hevesli degildim.

Güncellemeler:
Basta eksik yaznisim bir senedir cinselligim var ve bir senedir agri yasiyorum. Baslarda esim vajinamin dar olma ihtimalini soylemisti zamanla alisir demisti ama agrilarim hic azalmadi. Son zamanlardaysa gercekten cok canim yanmaya basladi ve belkide bu yuzden cinsellikten soguyorum bilmiyorum. Iliski sirasinda beyaz sivi gelmeye basladi..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• stres vajinada darlık yapar cinsel isteksizlikte yapar kendini çözmen lazım sorunun ne

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir doktora gitmende fayda var adet düzensizliği ve cinselliğe karşı soğuk oluşundan dolayı geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • selam bence sen acıdan dolayı cinselik istemiyorsun buda cok dogal bişey korkacak bişey yok yani

1|0
    0|0
  • Psikolojiktir yafa monotonluktandır:) böylede devam eder büyük ihtimal evlenincede kocanla sarılır uyursunuz artık :)

0|0
    0|0
  • birlikte oldupun mekanları değiştir biraz renk kat heyecan kat.

0|0
    0|0
    • Zaten devamli yenilikler yapan bir ciftiz.

• Jinekologa gorunmen tavsi. cinzel isteksizlik ileride seni olukca mutsuz biri haline getirebilir.

0|0
    0|0
  • Korkma şükret tam tersi.

0|0
    0|0
  • sende hastalık başlamış doktora git ilaç versin

0|0
    0|0
  • bir uzmana görün bence çözümü bura değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir jinekologa gidip muayene ol. hayır hiç normal değil ilişkide ağrı yaşaman hemde 1 yıldır. bide orgazm olm konusunda sıkıntı çekiyorsan cinsellikten soğuma olabilir. ama ağrı için mutlaka jinekoloğa gitmelisin darlıkla ilgisi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...