Arkadaşlar, kız arkadaşımın elini tutunca bile büyümeye başlıyor, ereksiyona geçiyor?

arkadaşlar neden oluyor kız arkadaşımın elini tutunca, sarılınca, başını omzuma yasladığında hemen ereksiyona geçiyor. en duygusal anlarımızın bile içine ediyor. çaktırmamaya çalışıyorum ama anlıyor mu bilmiyorum fakat bu durumu nasıl kontrol edebilirim? romantizmin içine ediyor ben rahatsız oluyorum bu durumdan. dalga geçmeden ciddi cevaplar verin.

Güncellemeler:
Nerdeyse bu yüzdem sevgilime dokunmak bile istemiyorum. bu seferde ilgisiz biri gibi olacam. sevmiyormuşum gibi algılanacam.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• İşte bunlar hep seks

0|2
    0|0
    • dalga geçme be

• rumuza bak pink passion..haklısın bunlar hep seks kokusu salıyorlar etrafa :)

• millet kaldırmaya uğraşıyor ben indirmeye tövbe tövbe

• çok normal zaten bu yüzden bunlar haram değil mi işte devamını istiyor canın

0|0
    0|1
  • Emin ol fark ediliyor ve kız içinde oldukça sıkıntılı bir durum. Arkadaşların dediği gibi öncesinde rahatlayıp gitsen ikiniz içinde daha rahat geçer buluşmalar.

0|1
    0|0
    • evet bunu deniyecem, ama inan aklımda yok ten tene değince bir anda kendliğinden oluyor. kendimden utanıyorum. sapıkmıyım ben diye kendime kızıyorum

• umarım, yalnız şöyle bir sıkıntı olacak diye korkuyorum. hergün buluşuyoz eğer ki tavsiyen çare olur her buluşma öncesi rahatlayıp gitcem bu da her gün mast yapma anlamına geliyor. bununda yan etkisi olmaz inş. ilerisi için

• çare olmadı, durum aynı

Erkekler Ne Diyor 6

• kızdan aşırı derecede tahrik oluyorsun. kıza belli etmemek için buluşmadan önce boşalıp öyle git.

0|1
    0|0
  • Dalga geçmiyorum, sadece aklıma bu geldi.
    http://youtu.be/5Jr0WjEtj4M

Kontrolsüz güç, güç değildir.
    O anda seks düşünüyorsundur, farklı şeyler düşün.

0|0
    0|0
  • Eline ver o gerekeni yapacaktır..

0|0
    0|2
  • Normal kardesim. olur. oyle seyler cok. heyecan. yapma seviyosun cok fazla oyuzden sakin olmaya valis kafani oraya verme. durtme hayvani

0|1
    0|0
  • İlk başlarda olması normaldir , zamanla alışınca düzelirsin

0|1
    0|0
    • nasıl yani biraz daha açarmısın demeye çalıştığını

• Doğal olarak cinsel dürtülerin harekete geçtiği için erekte oluyorsun.Bir süre sonra vücudun bir olay olmadığını anlayıp alışık düzene geçtiğinde normale dönecek yani.

• bir filmde wardı aynı senın sorunun adam boşalıp öyle gidiyordu sonra kız seks istedi adamda tık yoktu :))) Aman dikkat et.

0|0
    0|0
    • haha :) filmin adını hatırlıyorsan yaz lütfen

• amerikan pastasi 6 olabilir :)

• peki, sağol

Yükleniyor...