Bir erkeğin penis boyu nedir? Bu ne kadar önemlidir? Sevgilimde sıkıntı mı var yoksa?

Arkadslar özellkle iliski yasamis kizlar penis cok onemlimi sevgilimn 12 13 cm falanmis?

0|0
3|42

En İyi Erkek Görüşü

• Penis ne kadar uzun ve kalın olursa o kadar iyi ancak penisin uzun ve kalın olması illa daha kısa ve ince bir penisten daha çok zevk verecek diye bir şey yok. Tüm mesele hızlı hızlı kadının içine girebilmekte denenmiş test edilmiştir.

Uluslararası standartlara göre kadını tatmin etmek için 6 cm'lik penis bile iş görmektedir. Mantıken de sağlamasını yapacak olursak vajinanın girişinde ne kaar hızlı git gel yaparsa erkek; kadın o kadar çok zevk aldığına göre vajinanın girişinden itibaren 6 cm hızlı hızlı git gel yaparak da çok rahat zevk verebilir.

12-13 cm çok normal bir penis boyu ve seni de fazlasıyla tatmin etmeye yeterlidir. Ancak doğru pozisyon, hızlı git gel, iş bilmek, kadın ile erkeğin uyumu, doğru ritm daha da mükemmel kılacaktır. Bunlar yoksa 20 cm de olsa zevk alamazsın.

Benim 16-17 cm gibi bir boyu var. Daha sadece 6-7 cm kadar soktuğum kızı deliye çevirirken, tamamını soktuğum kız yetersiz bulmuş olabilir. Çünkü birincisinde yukarıda saydıklarımın hepsi vardı ikincisinde birşeyler eksikti. Kıyamadığım için hızlı değilde yavaş git gel yaptım performansımın yarısını bile sergileyemedim. Hata yaptım belki de kızın gözünde beceriksize bile çıktım hoş artık hayatımda değil ama yine de adama koyuyor. Kadının seni anlamazsa performansın ciddi anlamda düşer.

Ama artık deli gibi sevsem de gözünün yaşına bakmam. Çatır çatır... affetmicem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• 11-13 cm arası normal ve yeterlidir.uzman tv'de izledim açıklamayı.ayrıca erkek penisi kafası ile bayan vajinanın girişindeki temas esas zevki verirmiş penisin tamamen vajinaya girmesi değil :) veya ince ya da kalın olmasıyla alakadar değilmiş.

1|0
    0|0
  • Peniste 10 12 cmlik boy ve 1.5-2 cmlik kalınlık partnere cinsel haz vermek için yeterlidir ancak orgazm beyinde gelişen bir olay yani kişinin psikolojisi ile yakından ilgili.Uzun ve kalın bir penis görmek kadını heyecanlandırıp ilişkiye yönlendirebilir.Bir kadın büyük bir penisin kendisine daha fazla haz vereceği düşüncesine saplanmış ve bu saplantıdan ötürü nispeten küçük penisler kendisine psikolojik haz vermiyorsa sorun organ büyüklüğünden değil kadının psikolojik koşullandırmasından kaynaklanmaktadır.

0|0
    0|0
  • 12-13 eh işte, hiç yoktan biraz hallice..
    boşalma süresi uzunsa ufak mufak idare edilir..
    ama erken boşalıyorsa o kişiyle mutlu bir cinsel hayatın olmayacağını şimdiden söyleyeyim..

ayrıca kısa penis ilişki sırasında sık sık vajinadan çıkar, konsantrasyonu bozar.. ritmi aksatır..

0|0
    0|0
  • Bu soruya verilen cevaplardan kişilik analizi;
    Cevabı; "Önemli olan boyutu değil işlevi" diyen erkeklerin penis boyları ufak.
    Cevabı: "Tabi önemli" diyen erkeklerin penis boyları bele dolamalık.
    Anadolu'da bir laf vardır;
    "Uzun olsun ersin, Kalın olsun gersin."
    Tabii ki boyut çok çok çok önemli. Aldanmayın kızlar.
    Bu arada Soruyu soran arkadaşım, 12-13 cm biraz "Önemli olan boyutu değil işlevi" gurubuna giriyor ama kalınlık ta önemli.

Şimdi benim cevabın altına gelecek yorumları tahmin edebiliyorum. :)

1|0
    0|1
  • boy önemli değil arkadaşım.sizler yüzeysel mast yaparken bile zevk alırsınız.penis boyununun önemli olmadığını anlarsınız bir düşünün.ama uzun ve biraz kalın bir penis orgazmı daha kolay yaşatır

0|0
    1|0
  • Ablası O Daha Küçük Küçük, Büyücek O.. .)

Şaka Bir Yana'da Sizin Girişten İtibaren Ortalama 3'er Cm Ara İle Noktalar Vardır Bu'da 9 cm Eder...Ülke Geneli Normali 15-16'dır, 12'ye Gelince Çok Kısa Değil İdare Eder Ama Şu'da Bir Gerçek 20 Cm Olupta Bir Halta Yaramayan Sadece İşeme İşlevi Gören Et Parçaları'da Var, Burada Soru As Olan Şu, Enişte Bey Sihirli Değneği İle Ne Harikalar Yaratabilcek? ;)

0|0
    0|0
  • arkadaşım sana birşey söyleyeyim. bakma böyle sitelerde herkesin 18-19 dediğine. türkiye ortalaması (araştırmalara göre) 13. ama bu onu rahatsız ediyorsa operasyon ile 2 cm uzatılabiliyor ki zaten vajinaya göre ortalama alınırsa ideal boy 16 ve bu şekilde ideale çok yaklaşmış olur

0|0
    0|0
  • sanırım psikolojiyi etkiliyor bu durum sen ufak old. düşününce otomatik olarak tatmin olmanı zorlaştırır herhalde

0|0
    0|0
  • p*rno izleyip yıllarca ilaç kullanmış p*rno starlarının penislerine bakıp aldanmayın 10-15 arası idealdir fazlasını ararsanız evde kalırsınız

0|0
    0|0
  • Uzun bır arastırma ve yasadıgım cınsel deneyımlerle o senı her turlu doyurur ama gozuunu doyurmaz ama cınsel olarak tatmın olursun 12-16 arası idealdir azı zevk vermez fazlasıda zevk vermez kalınlıkdadda oyle ıncesı az kalını cok gelır kadına ortası ıyıdır adım gibide eminim bundan

0|0
    0|0
  • Boyut aldıgın zevki arttırır. ancak 12 canım bir uzv ilede , kullanılması iyi bilindikten sonra oldukça haz verici olabilir. normalde 10 cm veyukarısı idealdir.

0|0
    0|1
  • sen buna penis demişsin ama o bamya arkadaşım.

0|0
    0|0
  • 12-13 cm ile dipleme biraz zor olur.cinsel açıdan tatminsiz günler seni bekliyor.bence bir deneyin tat vermezse şutla derim.

0|0
    0|0
  • Sen kaç olsun istiyorsun film lerdeki gibi mi ;-D

0|0
    0|0
  • bamyadır o bamyadır :)

0|0
    0|0
  • görsel tatmin cinsellikte çok önemlidir ama masturbasyon yaparken sadece düşünerek ve kendini okşayarak tatmin edebiliyorsan sevişirken de o boyda bir penisin yetmesi gayet normaldir.

0|0
    0|0
  • onu bulamayanda var

0|0
    0|0
  • 2.5 cm bile zevk alırsın sen :D

0|0
    0|0
  • 12 13 dediyse 8 9 dur

0|2
    1|1
  • boyu degil sadece işlevi önemli

0|0
    0|0
  • olay kapıda yaşanıyor neyin derdindesinz

0|0
    0|0
  • daha büyüğünü gömemeye clıs bence dah büyüğünü görürsen o ufak gelir gözüne şu an senın içni en büyük penis onda

0|0
    0|0
  • yapacak birşey var mı?

0|0
    0|0
  • Benim. 19 sıkıntım olmuyor :))

0|0
    0|0
  • gözünü kapattığında zevk alırsın belki ama kızlar görselci olduğu için pek hoşuna gitmez.

0|0
    0|0
  • Sana bir link atardım aydınlanman için ama

0|0
    0|0
  • 17 cm :) önemi yok.kalın olması yeterli

0|0
    0|0
  • İyi işte seversin :) şirinmiş.

0|0
    0|0
  • Küçükmüş.

0|0
    1|0
  • napcan boyunu, huyuna bak sen

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 3

• kesinlikle kısa. normali 16 17 olmalı..

0|0
    0|0
  • 10 cm den buyuk olanlar normal karsİılanıyor gayet normal seninkininki

0|1
    0|0
    • İliskiye girmedm ama söylenenlerden yola cikarak ufak gibi geldi bana

• Haklisn yani. Sen iliski yasadn mi peki

• Hayır

• Görüntünün verdiği hazı düşünürsek 12 kısa.

0|0
    0|1
    • Görüntnn ne gibi bir etkisi var ki.s iliski yadadn mi daha once bu arada

Yükleniyor...