Hemcinsler arasında aşk olabileğine inanıyor musunuz?

Sizce iki kız birbirine aşık olabilir mi? Olursa sonu ne olur?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir, hatta gaylik, lezbiyenlik ya da biseksüellik de yüzyıllardır süregelen şeylerdir. Toplum içinde hoş karşılanmadığından sonunun pek iyi olmayacağı aşikar: sevgilinin elini insan içinde tutamamak, sarılamamak, her şeyden önce evlilik - yuva gibi bir sonun olamayacağını bilmek çok acı.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kusura bakmayın benim görüşüm ama eşcinsellik bir hastalıktır tercih değildir. ve Allah kimseyi eş cinsel yaratmaz yaratmadı da. yaratsaydı lut kavminde yaşananlar yaşanmaz lanet edilmezlerdi

1|0
    1|0
  • Lezbiyen ilişkiye karşıyız :D dünyada her erkeğe 3 kız düşüyor diyenler var milletin hakkını yemeyin kızlar

0|0
    0|0
  • İyi halt olur! Sevmiyorum bu çarpıklıkları, kimse kusura bakmasın... İki kız birbirine aşıksa onlardan biri kız gibi değildir zaten. Ne olacak bu Fenerbahçenin hali diye sor, ya da bir iki el tavla at, hangisi daha başarılı ise ondan kaç.

0|0
    1|0
  • Gayet doğal bir şey, olabilir tabii. Aşk her yerde bulunabilir.

2|0
    0|0
  • O'nu eşcinsel arakadaşlarımıza soracaksınız! Ama görünen o ki oluyormuş.

0|0
    0|0
  • Fiziksel bir şeydir sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Elbette olabilir. Eşcinsellik artık toplumlar tarafından tamamen cinsel tercih olarak kabul görüyor. Bizim ülkemiz için hayal olsa bile Hollanda veya İspanya gibi ülkelerde evlenmek mümkün...

2|0
    0|0
  • bir oğlan bir kız olur :))))

hemcinsler birbirine aşık olabiliyor. bu kişileri eşcinsel diye tanımlıyoruz. ama şöyle bir şey var 2 hemcinsin çok iyi anlaşması aşk değil uyumdur. bu bazen karıştırılabiliyor. ama arada cinsellik varsa o zaman iş değişir :)

0|0
    0|0
  • inanıyorum

1|0
    0|0
  • İki kızın birbirlerine aşıkmış gibi davrandıkları durumlara şahit olmuş olsam da, bu durumun özentiden ibaret olduğunu düşünüyorum. Yapılan bir araştırmaya göre erkeklerde eşcinsellik doğuştan gelirken kadınlarda bu sonradan ortaya çıkan bir durummuş.

0|0
    1|0
Yükleniyor...