Ameliyatla erkekten kadın olanlar cinsel organını komple aldırıyor mu? ne oluyor..!?

eğer aldırıyorsa bu nasıl bir olay..eğer cinsel organ olmazsa erkek bireyin cinsel haz olayı biter sünnet bile cinsel hazzı yarı yarıya indiriyor..tam olarak trawestilere yapılan bu ameliyatta nasıl cinsel organı alıyorlar..tam olarak ne yapıyorlar?
cevap bekliyorum..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Travestilerde cinsel organ yerinde duruyor.Senin dediğin transeksüellerde penis ve testisler tamamen alınıp vajina yapılıyor yerine.

1|0
    0|0
    • iyide tüm zevkle ilgili sinirlerin yok edilmesi (koparılıp alınması) cinsel zevkin hiç olmaması demek..sen gerçekten eminmisin transexsuallerde öyle bir şey olduğuna?

• ama bütün sinirler alınırsa orgazmdan hiçbir zevk alamaz..

• Aynen.

Kızlar Ne Diyor 2

• bu ameliyatı travestiler yaptırmaz öncelikle. bu insanın cinsel kimliğiyle olmak istediği hissettiği şeyle ilgili. yoksa cinsellik yaşamakla zevk almakla ilgisi yok. düşünsene sabah kalsan tamamen kadın olmuş olsan ne olursa olsun hiç zevk alamayacağını bilsen de yine erkek olmak istersin.tersi içinde geçerli.olay sadece kadın olup erkekle ilişkiye girmek değil. etek giymek istemek makyaj yapmak kız arkadaslar edinip dedikodu yapmak saçlarını uzatmak örmek topuklu ayakkabı giymek gibi. yoksa zevk aldıklarını sanmam.ameliyatta da bütün içi dış üreme organları alınıyo ama tabi operasyon nasıl yapılıyo bilemem. Allah yardımcıları olsun ve kimsenin başına vermesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• penis küçük olarak duruyor içerde orada bir boşluk oluyor
    cinsel ilişkiye girerken erkek penisini oraya sokuyor travestide haz almış oluyo karşı tarafta böyle biliyorum ben :O

0|0
    0|0
    • yani içine girerken aslında o delikten travestinin penisininde olduğu bölümemi sürtüyor birde peki trawesti orgazm olunca spermleri nereye boşalıyor?

• evet penisin olduğu yere sürtüyor penisin girdiği yere boşalır sanırım :)

• östorojen hormonu veriyorlar. bir nevi hormonlu karpuz gibi düşün kabak tadı veriyor ama bildiğin karpuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...