Bayanlar bir bakar mısınız? Yardıma ihtiyacım var?

Merhaba bn yeni evliyim. kocamla ilk gecemde doğal olarak gitti. 1hafta boyunca bir problem yoktu beraber oldugumuzda sadece basta bı acı ve ağrı oluyordu sonra diniyordu acısı. 1hafta süre gectıkten sonra beraber olduguğumuz bir akşam acaip acım oldu ilişki sırasında artık dayanamaz hale geldm dayanamıyodum acısına eşimden müsade istedm koştum lavaboya zaten lavoboya gtmemle şoka girmem bir oldu. bacaklarıma kadar süzülmüş kanlar. bu hafta doktora gıtmeyi düşünüyorum içime bir dert oldu bu anltamam içimde çok kötü his var. acaba başına gelen oldumu hiç kötü düşünemem gerekirmi? kndmi ktü düşünceden alı koyamıorum. bir bilgisi olan yazarsa çook sevinirim.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kizlara sormussun sadce ama kendimi tutamadim cünkü biraz eminim sorunun nerde oldugundan
    Miyom olabilir rahminde, kücük kücük. Buda kanamalara sebeb olabilir yüzde 100 eminimki doktara gittiginde, oda öyle söylecek miyom var diye. Iyi huylu ve kötü huylu miyom var , peki bir sorum daha var adet döneminde, cok cok kanaman oluyormu?

1|1
    0|0
    • adet dönemim oldukca nolmal kanama olarak geçiyor hatta kısa bile sürüyor. yaklasık 5 gün.

• teşekür ederm en kısa zamanda gidicem düşünmenz bile yeterlı

• Rica ederim..

Erkekler Ne Diyor 7

• vajina kanalında kist polip... gibi sorunlar olabilir. penis uzun olup rahim topuzuna baskı yapmış da olabilir.
    en güzel çözüm bizimle zaman kaybetmek yerine doktora gitmen.
    korkacak bir durum yok. her şeyin tedavisi var artık.

0|0
    0|0
  • İlk ilişkini çok sert yaşamış olabilir misin?

0|0
    0|0
    • hayır çok iyi davrandı eşim gayet yavaş ve elinden geldiği kdar yumuşak davrandı.

• teşşekürler yardmnz için en kısa zamanda görüneceğim ztn

• Rica ederim.Pazartesi git hatta derim.

• Aşırıya kaçmaktan olur birazda yavaş tempoyla yapın yeterince ıslanamıyorsan kayganlaştırıcı jel kullan

0|0
    0|0
  • Bencede bir doktora görün çünkü anlattıkların normal olaylar gerçi bazı kadinlardan ilk bir hafta boyunca kan gelebiliyorda ondan sonra bir daha ilişkiye girdiniz mi

0|0
    0|0
  • Normal degil bu doktora gittikten sonra yorum atarmisin bana merak ettim ne oldugunu umarim ciddi bise yoktur

0|0
    0|0
  • ilk gece kanamamış mıydı?

0|0
    0|0
    • evet

• doğru diyosunuz ama sbah uyanıyorum hemen bbi akraba biz geliyoruz elim ayağıma dolaşıyor. çıkamıyorum. yeni evli olduğumuz için ziyarete gelen cok bu aralar.

• bugün müsaait değilim demek çok mu zor?

• yeni bozulmuştur benim eşiminki de 1 haftada bozulmuştu

0|0
    0|0
    • hyr yeni bozulma değil (:

• ıslanma yeterince olmuşmuydu

Kızlar Ne Diyor 4

• Doktora mutlaka gitmelisin.

0|0
    0|0
  • ya ben ilk seferde kanadı birazcık 2. de hissetmemiştim bir baktım deli gibi kan olmuş her yer adet değildim ama aynı adet kanı gibi çok fazla 2gün kadar da az az sürdü. sanırım asıl 2. de bozuldum. internetten yabancı siterlerde falan arattım normalmiş. ama arkadaş miyom demiş korktum. dr. a gdersen soruyu güncellermisin?

0|0
    0|0
  • aynı sorunu bende yaşadım ama bir hafta sonra değil. ilk günden itibaren bir aya yakın. ilk deneyimde ne kadar oldu bu kanama olayı?

0|0
    0|0
    • 3. yaşadm bugn. ama busefer diğerlerine göre oldukca azdı.

• kötü durum ya.

• çok canım. ama çok rahat geçenlerde var.

• illa ilk gecen kanayacak diye birsey yok
    sonradan kanamis iste..

0|0
    0|0
    • 2. kanamam ama benim söylediğim

Yükleniyor...