Sizce bu sitedeki bayan nickli üyelerden % kaçı gerçekten bayan?

Sizce bu sitedeki kız nickli üyelerden % kaçı kız? Çünkü bir sürü erkek var kız nicki alıp ortada dolaşıyor toplar:)

• A- % 90
    A seç
  • B- % 70
    B seç
  • C- kız nickli toplarla dolu:)
    C seç
  • D- % 20
    D seç
  • E- Diğer , kendiniz belirtin
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
kız nickli erkeklerin Allah belasını versin mi:)

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• O ne be?
    Ne diyorsun sen ya.s
    Gitsene başımdan.s

Böyle tripli cümleler okursan bil ki kız.

0|0
    0|0
    • valla yazdığı şeyleri görsen kız dersin ama erkeğim dedi çıktı gitti üyeliği silmişmi dondurmuş mu

• üyeliği iptal etmiş ama

• Olabilir. Başka üyelikle bulduğu kişiyi ordanda devam edebilir senin bulaşmaman için. Her ihtimal olabilir. Erkek olsa ben erkeğim bile demez.

• Hepsi kezban, çoğu değildir. Bilemeyeceğim vallahi, karı olupta herif hesabı alan da var lan.

0|1
    1|0
    • onu anlarımda hangi erkek kız gibi davraır ben erkekliğinden şüphe ederim top derim nonoş derim:)

• Mesajına cevap vermiyorsa kızdır

0|1
    0|0
  • Level 4 den düşük olup çıplak kız fotoğrafı koyan , kişilik kısmınada seksi ve havalı yazan kızlar hic kız gibi gelmedi bana.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yuzde 90ı kızdır, ama suna emınımnkı bazılarının bırden fazla hesapları var!!

0|0
    0|0
  • bir kere bir arkadas kız nicki diye kızla muhabbet ettigini sonradan muhabbet ettigi kisinin yumusakcalardan biri oldugunu ögrendigini anlatan bir soru sormustu % lik dilimi bilemem ama sanal ortam sonucta oluyor böyle seyler

0|0
    0|0
  • Konusma tarzlarına bak

0|0
    0|0
  • Hepsi kolpaçino burdakilerin ben hariç :)

0|0
    0|0
  • çekici de erkek çıktı

0|0
    0|0
Yükleniyor...